РОСІЯ БУДЕ ВИКАЧУВАТИ З КРИМЧАН ВСІ БОРГИ - ЕКСПЕРТ

27.03.2016 05:01

У Росії все менше можливостей заробити, тому вона викачуватиме українські борги з кримчан.


У Криму активно обговорюють як повертатимуть борги жителів півострова та підприємств українським банкам. У кінці грудня 2015 року Державна Дума Росії прийняла такий закон.

"Кримчани вирішили, що коли на півострові перестали працювати українські банки, кредити їм прощаються. Путіна на прес-коференції спитали, що робити з автомобілем, купленим на кредит українського банку. Тоді він сказав: "Їздіть на здоров'я". Але він не казав, що не треба платити. Але жителі Криму в ейфорії вирішили, що сплачувати кредити не треба. Та вийшло інакше. Можливостей заробити стає все менше. Росія буде викачувати з кримчан всі борги, накладатиме арешт на майно. Система там більш жорстка, ніж в Україні", - розповів експерт.

Українські банки, розуміючи, що не зможуть отримати платежі по кредитах на окупованій території, передали борги російським фінансовим компаніям. Вони тепер вимагають у позичальників не тільки тіло кредиту, відсотки. А також можуть включати до рахунку пеню та плату за послуги колекторської компанії.

"Керівники Криму Аксьонов і Константінов нервують не через людей, а через власні борги. Наприклад, Константінов винен українським банкам близько мільярда гривень", - наголосив Загородній.

На 1 лютого 2014 року кредити в українських банках мали 350 тис кримчан. Загальна сума боргу - 16,6 млрд. грн.

comments powered by HyperComments

Последние