ЕКСПЕРТ ПОЯСНИВ, ЧОМУ АРЕШТУВАЛИ АКТИВІСТІВ МАЙДАНУ В ОДЕСІ

09.09.2015 17:07

Журналіст Дмитро Гнап розповів свою версію подій в Одесі.

 

 — Шо там у вас делается в Одессе? — питаю свою колегу Olena Vasina — Чого патріотів арештовують? Олена каже, що все не так просто. Лідери місцевого Правого сектору та Автомайдану злигалися з мером-регіоналом Трухановим та ставленником Коломойського — Палицею. Були помічені в перекришуванні ринку підпільних гральних закладів, курильних сумішей. Робили заяви в такт з Трухановим та Палицею. Навіть штаб технічного кандидата Труханова на виборах минулого року знаходився в приміщенні Ради Громадської Безпеки. Напад на маєток Ківалова і штовханину з прокурорами, одеська міліція і Саакашвілі використали просто як привід, щоб знешкодити групу активістів, які на думку влади, переступають закон, — відзначив він на своїй сторінці у FB.

Разом з тим він переконаний, що «коли Ківалов і Труханов на волі, а активістів арештовують — це виглядає не як справедливість, а як розправа».

 — Чому Саакашвілі можна валити паркани, а коли Автомайдан зайшов в замок Гаррі Поттера, то це вже свавілля? Можливо, Резвушкін та Стерненко і мають відповідати перед законом. Але в Одесі цей список мають відкривати зовсім не їхні прізвища. А прізвища Ківалова, Труханова, Маркова, Гурвіца. Тоді це буде справедливість. А не переслідування тих, кого Саакашвілі та Лорткіпанідзе не контролюють, — додав він.

comments powered by HyperComments

Последние