СЛІДЧІ ПЕРЕВІРЯЮТЬ ВЕРСІЮ НАВМИСНОГО ПІДПАЛУ ЛІСУ ПІД КИЄВОМ — ЕКСПЕРТ

03.09.2015 04:08

У зоні пожежі під Києвом працює слідчо-оперативна група, повідомляє керівник відділу МНС України у Київській області Вікторія Рубан.

 

Пожежі в Київській області стали причиною задимлення столиці. Жителям рекомендується залишатися вдома у зв'язку з перевищенням в 5-7 разів норми концентрації продуктів горіння в повітрі, повідомив головний санітарний лікар Києва Олег Рубан.
В ефірі радіостанції Голос Столиці, керівник відділу МНС України у Київській області Вікторія Рубан розповіла, що зараз відбувається в зоні пожежі.
«На даний момент проводиться гасіння, пожежа повністю локалізована. Перевищення радіаційного фону немає. Це пожежа трав'яний підстилки. Припущення тносітельно того, чи був це підпал, аналізуватиме слідчо-оперативна група, яка зараз працює в зоні спалаху», - сказала Вікторія Рубан.
Раніше головний санітарний лікар Києва Олег Рубан заявив, що влада була сповіщена про небезпеку ще 2 вересня, проте необхідні наради призначили лише на ранок 3 вересня.
У той же час директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко пов'язує причини пожежі під Києвом з «патологічною дурістю уряду України на чолі з Яценюком, які, по суті, зруйнували систему громадського та державного контролю».

comments powered by HyperComments

Последние