ЕКСПЕРТ: ІСНУЄ ЗМОВА МІЖ ВЛАДОЮ ТА "ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ"

03.07.2015 09:26

Ситуація з Сергієм Клюєвим свідчить про певну змову між владою та "Опозиційним блоком". Таку думку в ефірі "5 Каналу" висловила виконавчий директор "Центру протидії корупції" Дар'я Каленюк, передає УНН.
"У мене інколи відчуття, що є не репресії щодо "Опозиційного блоку, а змова між владою та "Опозиційним блоком". Ситуація з Сергієм Клюєвим це тільки підтверджує", - сказала експерт.
Вона нагадала, що спочатку генеральний прокурор "думав", чи робити подання у Верховну Раду щодо зняття депутатської недоторканості з людини, яка вивела з державних банків 1 млрд. євро. На її переконання, генпрокурор зробив таке подання через тиск громадськості, ЄС та вулиці.
"Потім Рада п’ять разів відмовляє, і під тиском вулиці та ЄС дає дозвіл на зняття недоторканості. Після чого виявляється, що у подання не було дозволу на арешт. І потім ця людина якимось дивом зникає, і її не бачать ні МВС, ні СБУ, ні ГПУ", - зауважила Д.Каленюк.
Нагадаємо, за поданням Генеральної прокуратури України Служба безпеки України оголосила у всеукраїнський розшук народного депутата Сергія Клюєва та подала документи для оголошення його у міжнародний розшук.
3 червня 2015 року Верховна Рада України розглянула подання Генерального прокурора В.Шокіна та зняла недоторканність і надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України С.Клюєва, який підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.
Крім того, Генпрокурор у межах нового кримінального провадження проти С.Клюєва звернувся до Верховної Ради з поданням про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа. Зокрема, йому інкримінують незаконні оборудки з майном, відмивання доходів, приховування незаконного походження майна, а також надання службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі.

comments powered by HyperComments

Последние