ОБАМА НЕ ПІДЕ ПРОТИ ЄВРОПИ І НЕ ДАСТЬ НАМ ЗБРОЇ - ЕКСПЕРТ

24.03.2015 11:33

Президент США Барак Обама навряд чи погодиться на поставки зброї в Україну. Про це сказав директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос, коментуючи ухвалення Конгресом США резолюції щодо надання Україні летального озброєння.

 

"В адміністрації Обами триває дискусія щодо поставок зброї в Україну і на сьогодні там немає однозначного рішення, - каже експерт. - Сама резолюція не носить обов'язкового характеру. Тому Обама може до неї й не прислухатися. Звісно, це політичний тиск. Але очевидно у президента США є свої аргументи. Вони пов'язані з тим, що Америка має виступати єдиним фронтом з Європою. А оскільки Європа проти надання такої зброї, бо сумнівається у вирішенні військового конфлікту таким способом, то Обама швидше за все обумовить постачання зброї українцям зривом мирного процесу".

Нагадаємо, що 24 березня Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію із закликом до президента Барака Обами негайно надати Україні летальне озброєння.

У свою чергу у Держдумі Росії заявили, що Путіну потрібно повернути право вводити війська на території України у разі, якщо США погодиться поставляти туди зброю.

comments powered by HyperComments

Последние