М.ГОРБАЧОВ: ПОВАЖАЮ ПУТІНА, БО ВІН НАМАГАЄТЬСЯ ЗАВОЮВАТИ АВТОРИТЕТ РОСІЇ.

16.12.2014 13:06

Колишній Генеральний Сектерат СРСР Михайло Горбачов назвав політику президента Росії Володимира Путіна правильними кроками на шляху завоювання авторитету Росії. Про це колишній політик розповів в інтерв'ю виданню Time.

"Для країни, лідери якої пам'ятають роки, коли Росія була наддержавою, панування Америки в міжнародних справах завжди було "гіркою правдою і вічним джерелом відчаю". Замість того щоб звертатися з Москвою як з рівним партнером, Вашингтон намагався витіснити її з політики", - розповів М.Горбачов.

У відповідь на прозахідний переворот на Україні, стверджує видання, російський президент спробував повернути частину втраченого впливу Москви, за що удостоївся поваги з боку колишнього радянського керівника.

"Путін почав діяти самостійно. І його позиція була в інтересах більшості росіян", - сказав М.Горбачев.

Як відомо, ще навесні 2013 року, пише видання Time, М.Горбачов виступав з критикою на адересу В.Путіна за переслідування опозиціонерів.

Утім, пише ЗМІ, тим, хто був незадоволений В.Путним, анексія Криму повернула популярність В.Путіна в їхніх очах. Його рейтинг, незважаючи на падіння економіки і знецінення рубля, становить понад 80%.

"Сьогодні в Росії все ще присутні елементи автократії. Однак, авторитарне керівництво потрібне, аби подолати ситуацію, яку створили для нас наші колишні друзі і союзники, витіснивши нашу країну з геополітики", - розповів М.Горбачов.

Як додав колишній політик, В.Путін не повинен здавати свої позиції перед санцкіями Заходу. А США повинні припинити чинити опір продній ролі Росії в якості світової держави."Я розумію, що можна слухати американців, але не довіряти їм. Адже коли американцям щось потрібно, вони перевернуть світ заради своєї мети", - порадив М.Горбачов.

comments powered by HyperComments

Последние