РУСЛАНА ПІДНІМЕ ПРАПОР ЄВРОТАБОРУ

14.05.2005 06:52

14 травня відбудеться офіційне відкриття наметового містечка “EuroCamp”. Розташоване на Трухановому острові у Києві, міжнародне містечко розраховане на 5 тисяч мешканців і функціонуватиме до 23 травня 2005 року.

Урочиста частина відкриття ЄвроТабору розпочнеться о 18:00 виступом Руслани. Переможниці Пісенного конкурсу Євробачення – 2004 підніме прапор наметового містечка. Також у великому тригодинному концерті, що відбуватиметься на сцені “EuroCamp”, візьмуть участь конкурсанти ПКЄ-2005 відУкраїни гурт “Ґринджоли”, Катя Чілі, Марія Бурмака, гурти “Очеретяний кіт”, “Гуцул Каліпсо” та інші відомі українські виконавці.

О 21:00 на мешканців та гостей наметового містечка “ЄвроТабір” чекає феєрверк, а по його закінченні публіку розігріватимуть модні українські ді-джеї на “Eurovision Night Party”.

Протягом всього існування наметового містечка “EuroCamp” на його сцені виступить понад 200 колективів з усієї України, транслюватимуться концерти ПКЄ-2005. Для мешканців та гостей наметового містечка влаштовуватимуть різноманітні фестивалі, конкурси, екскурсії, спортивні ігри та майстер-класи, а щовечора відбуватимуться дискотеки, передає прес-служба ЄвроТабору.

comments powered by HyperComments

Последние