МИ ОПЕРАТИВНО ІНФОРМУЄМО ЧИТАЧІВ ПРО НАЙВАЖЛИВІШІ ТА НАЙЦІКАВІШІ ПОДІЇ!

17.06.2018 11:17

Privet-rostov.ru - Все найцікавіше в житті Ростова-на-Дону та Ростовської області. Ми оперативно інформуємо читачів про найважливіші та найцікавіші події. Відвідувачі отримують актуальні новини (щодня з'являються нові матеріали і фоторепортажі). Нас цитують великі регіональні і федеральні ЗМІ Росії.

Щодня сайт відвідують 20 000 - 45 000 чоловік, а перегляди досягають 120 000 - 160 000 сторінок на добу.
В середньому один користувач сайту переглядає більше 7 сторінок. Новини транслюються в найбільших агрегаторах: Яндекс Новини, Гугл Новини, Рамблер Новини і Новотек. Публікація будь-якого матеріалу миттєво індексується провідними пошуковими системами.
Privet-rostov.ru - Все найцікавіше в житті Ростова-на-Дону та Ростовської області Ви можете знайти на сторінках Privet-rostov.ru. Ми оперативно інформуємо читачів про найважливіші та найцікавіші події. Відвідувачі отримують актуальні новини (щодня з'являються нові матеріали і фоторепортажі). Ми публікуємо тільки унікальні тексти. Нас цитують великі регіональні і федеральні ЗМІ Росії. Наші новини транслюються в найбільших агрегаторах: Яндекс Новини, Гугл Новини, Рамблер Новини і Новотек. Публікація будь-якого матеріалу на сайті протягом 5 хвилин індексується провідними пошуковими системами.

comments powered by HyperComments

Последние