ПОЛЬСЬКИЙ КОНСЕРВАТИВНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ - «NIEZALEZNAYA.COM »

17.06.2018 10:59

« niezaleznaya.com » - польський консервативний інтернет-портал.

Власником порталу є «Słowo Niezależne Sp. z o.o. », головний редактор - Гжегож Верзчоловскі.
В рамках свого сайту публікує статті, пов'язані з політикою в Польській Республіці. Крім того, анонімні блогери можуть публікувати свої статті на сайті в тому випадку, якщо тексти чи не з'являться модераторам "пропагандистськими".

За даними дослідження "інституту моніторингу ЗМІ" в категорії "найбільш популярні інтернет-портали", "niezaleznaya.com » посів третє місце серед польських порталів.
niezaleznaya.com- консервативний інтернет-портал, заснований в 2008 році.

Видавцем порталу є Słowo Niezależne Sp. z o. o. Гжегож Віжжоловскі - головний редактор, і заступник головного редактора Дорота Канія.

В рамках порталу їх рубрики та статті публікуються журналістами, пов'язаними з тижневиком, щомісячним журналом, і іншими журналістами, публіцистами і письменниками. Крім того, анонімні блогери можуть публікувати через naszebogi.pl, якщо думки, які вони представляють, не розглядаються власниками порталу як «пропаганда»

Згідно з аналізом Інституту моніторингу ЗМІ в категорії «найвідоміших формують інтернет-порталів» в Польщі, портал niezaleznaya.com посів третє місце в серпні 2011 року, п'яте місце у вересні 2012 року. Протягом усього 2012 року портал не був включений в першу десятку рейтингу. У 2013 році він був на десятому місці. У 2014 році він не був класифікований. У 2015 і 2016 роках, після перших 10 в категорії «самих уявних веб-порталів». У грудні 2017 року портал був віднесений на четверте місце в категорії найбільш відомих в світі інтернет-порталів.

comments powered by HyperComments

Последние