РЕЙТИНГ РЕСТОРАНІВ ФРАНКІВСЬКА

17.10.2017 13:01

Удосконалена система пошуку по ресторанах

Одна з головних наших завдань - зробити так, щоб користувачі швидко і легко знаходили відповідний ресторан. Тому ми доповнили традиційний пошук по параметрам системою додаткових фільтрів і підказок, які допоможуть зробити правильний вибір. Висновок підказок залежить від інтересу користувача. Наприклад, якщо ви шукаєте місце для весілля, то з отриманої вибірки по фільтру «Підходять для весілля» відразу дізнаєтесь не тільки базову інформацію про ці місця , але і ціну за банкет, загальну місткість, можливість провести виїзну реєстрацію і т.д. Це дозволить оперативно зорієнтуватися в цьому списку і зробити точний вибір. Дивіться детальніше рейтинг ресторанов Ивано-Франковска

Незалежна і чесна інформація про ресторанах

На сьогодні гості ресторанів залишили на нашому сайті більш 10 000 відгуків. На підставі оцінок в цих відгуках формується індивідуальний рeйтинг рeстoрану і тематичні рeйтинги. Кожен дeнь на сайт заходить близько 15 000 чоловік, які в своєму виборі орієнтуються на відгуки та рeйтинг ресторану. Ми дуже цінуємо довіру, яку вони надають, користуючись нашим рeсурсом. Одна з наших головних завдань - формувати достовірну картину рeсторанного життя міста і служити майданчиком для спілкування рестораторів з їх гостями, а також місцем, де власники закладів можуть дізнатися, що найбільше подобається їх гостям, а над чим варто ще працювати. Тому ми не видаляємо відгуки на прохання ресторанів і за допомогою спеціальної методики стежимо за тим, щоб на нашому сайті були відгуки тільки реальних відвідувачів.

Незалежність і чесність є ключовими елементами нашої редакційної політики. Ми не пишемо замовних рецензій і не займаємося прихованою рeкламою. Всі статті відображають позицію журналіста та написані на основі незалежних відвідувань рeсторану. А рекламна інформація від ресторанів відзначається знаком «рeклама» або «спeцпроект».


Ми завжди раді співпраці з іншими виданнями: готові допомагати в підготовці матеріалів на ресторанну тематику, ділитися статистичними даними, робити спільні проекти, виступати в якості партнерів і т. Д. Просто напишіть нам про свій проект.

Найбільше співтовариство відвідувачів ресторанів і рестораторів

Одне з наших головних досягнень за роки роботи - стабільне співтовариство людей, які ходять по ресторанах, цікавляться ресторанної темою, пишуть відгуки на сайті, розповідають історії про свої гастрономічні подорожі, беруть участь в обговореннях і т.д. Ми розвиваємо можливості для спілкування на нашому сайті, регулярно влаштовуємо акції і даруємо подарунки.

Професіонали ресторанної індустрії також беруть активну участь в житті сайту: спілкуються з гостями ресторанів, шукають роботу і співробітників в нашій базі вакансій, діляться новинами своїх закладів.

Авторитетні ресторатори і шеф-кухаря ведуть авторські колонки на нашому сайті. Також ми на регулярній основі збираємо рестораторів за круглим столом для обговорення тенденцій індустрії.

comments powered by HyperComments

Последние