ОБУЧЕНИЕ В ШКОЛЕ ДИРЕКТОРОВ КОСМОТРЕЙД

17.10.2017 11:51

Відкриття салонів краси і спа-салонів - перспективний і красивий бізнес. Але як відкрити власний спа-салон з мінімальними втратами сил, часу і нервових клітин? Адже шлях від ідеї до втілення може бути тернистим ...

Але тільки не з компанією «КосмоТрейд» - провідним фахівцем в області косметології .
Пропонуємо: обладнання для спа-салонів, косметологічне обладнання та підготовка до відкриття салонів краси «під ключ». Больше информации про обучение здесь

Разом з вами ми пройдемо кілька етапів:

- Проконсультуємо. В ході дружньої бесіди з'ясуємо ваші плани і бачення концепції майбутнього салону краси.

- Складемо бізнес-план. Проведемо маркетингові дослідження в районі розташування салону, допоможемо визначити спектр послуг та цінову категорію вашого підприємства - економ, стандарт, бізнес, преміум, VIP.

- Розробимо фірмовий стиль салону і його дизайн.

- Підберемо обладнання для салонів. Технічна оснащеність салону краси - це база, без якої неможливо досягти успіху. Досвідчені фахівці компанії  підберуть якісне, повнофункціональний європейське обладнання для косметології та салонів - ергономічне педикюрне крісло і косметологічне крісло; актуальні і перспективні косметологічні апарати для догляду за обличчям і тілом.


Врахуємо і ваші побажання, і ваш бюджет.
Все обладнання для спа-салонів сертифіковане за російськими стандартами і має повний комплект супровідних документів.

- Підбір персоналу. Важливий етап, від якого багато в чому залежить успішність майбутнього проекту. Підберемо фахівців, які мають профільну освіту і хороші практичні навички роботи з сучасним обладнанням для косметології, обладнанням для спа-салонів, манікюрні і педикюр обладнанням, соляріями.
Подбаймо про те, щоб крім професійних знань персонал вашого салону краси володів хорошими комунікативними навичками. Адже те, наскільки легким і приємним буде процес спілкування відвідувачів з співробітниками салону, в результаті буде визначати і його репутацію. Організуємо навчання персоналу!

- Комплексне сервісне обслуговування. Після стартапу проекту візьмемо на себе турботи по обслуговуванню косметологічного обладнання для спа-салонів і по організації підвищення кваліфікації персоналу.

Краса і здоров'я - одні з головних багатств людини, які він хоче зберегти, як можна на більш довгий термін. Успіх будь-якого салону краси складається з високого рівня обслуговування, а також оснащення якісним сучасним косметологічним обладнанням. Так як мова йде про здоров'я людини, обладнання повинно бути безпечним і надійним.Воно має відповідати всім канонам сучасності, бути компактним і оптимальним по співвідношенню своїх функціональних можливостей і вартості. Компанія «КосмоТрейд» пропонує своїм клієнтам великий асортимент якісного інноваційного косметологічного обладнання для оснащення салонів краси. У нас представлено обладнання для салонів краси, косметологічних клінік і центрів.

Коли йде мова про педикюрне обладнанні дуже важливо пам'ятати про зручність клієнтів. Педикюр - процедура не швидка, вона вимагає від майстра граничної уваги, а від клієнта - посидючості і терпіння. А це можливо тільки в тому випадку, якщо і майстру, і клієнтові зручно. Педикюрное встаткування (підкорені крісла, підставки під ногу) має бути якісним і комфортним. Втім, як і підкорені інструменти, якості та технічного стану яких майстри надають особливого значення.

comments powered by HyperComments

Последние