ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАМЯТНИКА З ГРАНІТУ?

16.10.2017 09:44

Пам'ятники з граніту - основний вид діяльності компанії «Гранітний Майстер» .
У нас на сайті ви можете вибрати гранітні пам'ятники різних форм, розмірів і комплектацій, а також вибрати потрібний пам'ятник з граніту з багатьох представлених в каталозі - з можливістю вносити зміни в його розміри, зовнішній вигляд, колір і деталізацію. Після чого ви можете купити пам'ятник в готовому вигляді або замовити виготовлення пам'ятника, виходячи з ваших побажань.
Чому варто довірити виготовлення пам'ятника  pamyatniki-iz-granita.com.ua ?
-  9 років досвіду
- Виконання найскладніших проектів
- Використання виключно якісних матеріалів
- Тільки позитивні відгуки
- Гарантія 10 років
Ми виготовляємо пам'ятники з граніту в Коростишеві на власному виробництві. Це так звана первинна обробка каменю, при якій ми розпилюємо гранітні блоки на деталі потрібних розмірів, торцюємо і поліруємо їх. Далі перевозимо заготовки в  Київ, де майстри продовжують працювати над ними. Різьбяр по каменю вибирає деталі необхідних розмірів і надає їм потрібну форму, так само як і скульптор при виготовленні скульптури. Художник наносить портрет, написи, пейзаж і ін. Малюнки, якщо вони були затверджені в проекті. Після всіх виконаних робіт виконується доставка або доставка з установкою. Замовити або купити пам'ятники з граніту в Києві можна за адресою вул. Червоноткацька, 59. Пам'ятники з граніту - ціна і якість в pamyatniki-iz-granita.com.ua/
Вартість гранітного пам'ятника буде залежати від багатьох факторів. В першу чергу на ціноутворення впливають: вид граніту (колір і фактура), розмір пам'ятника, форма, комплектація (кількість деталей), складність різанина і художніх робіт. Найдоступніші за ціною будуть пам'ятники гранітними - чорним або сірим кольором, невеликих, стандартних розмірів, скажімо 100х50х8 см прямокутної форми в комплектації з підставкою 60х20х15 см. Середніми за ціною будуть пам'ятники з зеленого, червоного та інших кольорових гранітів більш складних форм, наприклад, у вигляді книги / серця / хреста і в комплекті з столиком, лавкою та  огорожею. Більш дорогими за матеріалами будуть пам'ятники білого кольору, будь-які пам'ятники виконані як скульптура ангела або людини (в даному випадку вартість збільшується через дорожчу роботу скульптора). Найдорожчими будуть великі за розмірами скульптури, наприклад 180х100х70 см, великі сімейні меморіали і сімейні ящика. Такі роботи можуть займати від 3 до 12 місяців і мати величезну кількість різноманітних за розміром, формою і складності деталей. Доставка і установка пам'ятників по Україні Наші монтажні бригади виконують доставку і встановлення пам'ятників з граніту на будь-якої міцності в кожному населеному пункті України. Існує варіант доставки без установки. Ми відправляємо пам'ятники усіма популярними транспортними компаніями: Нова Пошта, Інтайм, Делівері. Звернувшись в нашу компанію - Ви можете бути впевнені у виконанні роботи на високому професійному рівні. pamyatniki-iz-granita.com.ua  гарантує хороший результат!

comments powered by HyperComments

Последние