SWEET SMOKE CRYSTAL JUICE ЖИДКОСТЬ

30.09.2017 15:25

Любіть щось смачне і незвичайне, при цьому хочете попарити щось освіжаюче? - Тоді вам потрібно спробувати унікальну в своєму роді рідина для сигарет Crystal Juice! Дивовижне поєднання ноток стиглих червоних ягід, ароматного анісу, ментолу і розбурхує свідомість прохладітеля, який дає ефект холодку, подарує вам справжню насолоду від ширяння.

Рідина для електронних сигарет Crystal Juice проводиться на власному виробництві компанії ТОВ «СВІТ Смоукі» за секретним рецептом, одержаному в результаті більш ніж 6 місяців експериментів. Цей смак є обличчям компанії Sweet Smoke. Сині кристали на етикетці символізують по істині морозну свіжість. Вона відмінно підійде як новачкам, так і професійним парильникам.

Переваги преміум рідини Crystal Juice

Ця рідина створена спеціально для цінителів високоякісного ширяння, адже не дарма вважається преміум заправкою для електронної сигарети. Вейпери вже встигли відзначити цілий ряд незаперечних переваг Crystal Juice:

ця рідина дає велику кількість насиченого, морозно-прохолодного пара;
її смакові нотки розкриваються поступово одна за одною, відмінно гармонируя один з одним створюючи чудовий букет;
всі компоненти даної рідини для електронних сигарет якісні і вироблені популярними американськими і європейськими компаніями;
підходить для будь-яких девайсів, крім кліромайзеров;
щоб попарити преміум вейп рідину не обов'язково володіти особливим пристроєм.
продається в скляних флаконах 30 мл, що дає можливість спробувати і визначитися чи підходить він вам.
Де можна купити преміум рідини для електронних сигарет і яка їх ціна?

Якщо ви хочете купити оригінальну заправку для електронної сигарети Crystal Juice, найпростіше це зробити на пряму у виробника в спеціалізованому інтернет-магазин Sweet Smoke! Ми виробляємо найякіснішу і відносно недорогу вейп-продукцію люкс класу. У нас можна в будь-який час купити новинки преміум рідини для електронних сигарет, які з'являється на ринку вперше і повністю унікальні в своєму роді. жидкость премиум класса Sweet Smoke Crystal Juice

Незважаючи на те, що преміум жижа для вейпа не застосовуватися до класу «недорогих» за мірками ринку, її якість того варте! В цілому її цінник обумовлений високою собівартістю виготовлення, адже ми закуповуємо компоненти тільки від кращих постачальників з усього світу.

Тому якщо ви хочете купити рідину для електронних сигарет в Україні, кращого продавця, ніж наш інтернет-магазин, вам не знайти!

comments powered by HyperComments

Последние