КЛИНИКА ПО ПЕРЕСАДКЕ ВОЛОС РЕНЕО

30.09.2017 15:19

Наша клініка є провідним медичним центром в області естетичної медицини.
Фахівці нашої клініки займаються проблемами випадіння волосся (лікування і пересадка волосся), а також захворюваннями шкіри волосистої частини голови. Проводять весь спектр косметологічних процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла. Допомагають в розробці програми правильного харчування і корекції фігури.
Для вашого комфорту ми створили затишну атмосферу в ренео клиника
Індивідуальний підхід до пацієнта - є основоположним в нашій роботі. Фахівці нашої клініки допоможуть не тільки встановити правильний діагноз, але також вивчать можливі причини захворювання, проведуть необхідне обстеження і призначать лікування з урахуванням кожного конкретного випадку.

Безшовний (micro follicular transplantation) метод пересадки волосся - малоінвазивна процедура, повністю виконується вручну на всіх етапах.

Донорський матеріал (графти) забирається за допомогою спеціального інструменту, який називається Панчем. Метод вважається ювелірним і вимагає спеціального бінокулярного оптичного забезпечення. У Росії MFT представлений в одиничних клініках, в тому числі в RENEO, а досконало методом володіють і тому можуть давати гарантію якості всього кілька фахівців. Наші трансплантологи вважаються кращими по micro follicular transplantation.

Низька швидкість обертання панча в процесі вилучення графтов дозволяє повністю уникнути перекручування графтов, його поломки уздовж поздовжньої осі і висушування (дегідратації). Крім того, на відміну від машинного методу, тут не потрібно постійне витяг графтов - відповідно, вони знаходяться штучному середовищі мінімальний час, кровопостачання зберігається до моменту вилучення. Це доступно тільки в разі ручного вилучення донорського матеріалу.

Для отримання донорських волосся використовуються панчі діаметром всього від 0,7 до 1,0 мм. Розмір панча визначається в залежності від розміру фолікулярної групи, яку необхідно вилучити. Тривалість процедури отримання донорського матеріалу хірургом становить від 3 до 6 годин, в залежності від обсягу трансплантації волосся.

Ми вважаємо безшовним метод найкращим за всіма показниками і завжди рекомендуємо його своїм пацієнтам. Даємо офіційну довічну гарантію!

comments powered by HyperComments