КОМПАНІЯ З ПРОДАЖУ ДРОТІВ, ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

16.08.2017 17:00

Коротка інформація про компанію:
Рік заснування компанії - 2000
Директор - Топоров Ігор Валерійович
Головний бухгалтер - Масевич Ольга Юріївна
Компанія складається з трьох підрозділів:
- Москва - центральний офіс
- Нижній Новгород - відокремлений підрозділ (філія). Керуючий - Піменов Володимир
- Чебоксари - відокремлений підрозділ (філія). Керуючий - Григор'єва Оксана
Основний вид діяльності компанії - продаж дроти, електроізоляційних матеріалів, роз'ємів, виробництво скрутки і джгутів
Основні споживачі - Оборонні підприємства, підприємства з ремонту трансформаторів і електродвигунів, світлотехнічні заводи
Детальніше про нашу компанію читайте на сайті бпдо
Система менеджменту якості:
З 2005 року компанія атестована 46ЦНІІІМОРФ як постачальник матеріалів військового призначення. Контроль за діяльністю компанії, в ролі постачальника матеріалів військового призначення здійснює військовий представник Міноборони РФ.
У 2012 році компанія атестована по ІСО 9001: 2008
Компанія є офіційним дилером заводу ВАТ "Беларуськабель"

Чому вам варто вибрати саме нас:

Необхідну продукцію ви заберете відразу, тому що розмір складу більше 100 000 000 рублів.
(Формуючи склад, ми завозимо саму затребувану продукцію, термін виготовлення якої на підприємствах виробниках становить 3-6 місяців. Скажіть будь ласка, ви пробували купити провід МГТФ влітку 2010 року? У нас же він був в наявності! Деяку продукцію ми замовляємо за 6 місяців. )

Ви відразу заберете продукцію з військовим прийманням. Формуючи склад ми обов'язково закуповуємо частина продукції з ПЗ і ОС приймання.
(Ми знаємо яку головний біль доставляє необхідність швидкої покупки продукції з військовим прийманням. Саме тому, формуючи склад, ми обов'язково завозимо частина продукції з 5 і 9 приймання. Адже приємно ж з наявності купити, наприклад, МС з військовим прийманням.)

Ви купите рівно стільки скільки потрібно вашому виробництву. Ми відмотуємо практично будь-який матеріал.
(Вам знайоме поняття «мінімальна норма»? Нам теж. Ми розуміємо наскільки неправильно при потребі виробництва в 5 метрах замовляти на заводі 100! А адже саме так зазвичай і відбувається при Вашому зверненні на завод. А що відбувається з рештою 95 метрами? Можете не розповідати, ми самі чудово обізнані про величезні залишках неліквідної продукції. Повірте, нам зовсім не складно відрізати 5 метрів від проводу який знаходиться у нас на складі.)

У вас зникнуть відходи і ви вирішите проблему неліквідів. Ми підберемо або наріжемо провід з необхідною кратністю.
(Підкажіть, наскільки часто Ваші цеховики, отримують наганяй від начальства за величезні відходи? Якщо Ви знаєте кратність використання дроти, то ми поставимо провід із заданою кратністю, або взагалі наріжемо його на мірні довжини. За дослідженнями проведеними в 2010 році, у відходи йде близько 15% матеріалів. А цей захід дозволить скоротити цю цифру до 0! Пам'ятайте вимога Мін. Оборони про зниження собівартості виробів на 10%?)

Ви підвищите ефективність виробництва, тому що ми поставляємо провід намотаний на безкоштовні котушки. Провід намотаний на, котушки не плутається, їм зручніше працювати.
(Вам коли-небудь доводилося розплутувати волосінь? А тепер уявіть що довжина цієї волосіні 500 метрів. Ось і нам здається що простіше викинути. Справа в тому, що провід поставляється в бухтах, перев'язаних в 3-х місцях тасьмами. Варто цим тасьми сповзти в одне місце, Ви тут же отримуєте заплуталася волосінь довжиною 500 метрів. Або взяли бухту не так, або упустили, або зіскочила з отдатчіка, результат завжди один. Тому ми перемотувати провід на одноразові картонні котушки, виключаючи можливість сплутування дроти при транспортуванні, зберіганні та використанні . Мало того, з котушки провід легше змотується. І, до речі, котушки абсолютно безкоштовні!)

Ви без проблем поміняєте або повернете не підійшов провід. Ми максимально спростили цю процедуру.
(Ми розуміємо, що у кожного виробництва свої особливості. Десь потрібен провід більш м'який, комусь білий колір не білий, у когось сліди від проводу на руках залишаються. Та хіба мало особливостей? Нас завжди дратувала необхідність створювати комісію, писати купу паперів, надсилати папери рекомендованими листами поштою і в кінці отримувати відповідь: - «Цей параметр ГОСТом не регламентується» Ми вважаємо що якщо споживачеві, за якою причини не підійшов матеріал, то він повинен бути обміняний в найкоротші терміни. Саме тому ми максимально спростили цю процедуру! Мало того ми готові надати на вибір зразки проводів різних виробників, з тим, що б Ви обрали максимально влаштовує Ваше виробництво.)

Ви отримаєте консультацію з використання та підбору матеріалів. У нас працюють грамотні фахівці. Ми тісно співпрацюємо з ВАТ ОКБ кп.
(А наскільки часто Ви зустрічаєтеся з тим, що матеріал, закладений у виріб ви не можете дістати? Дуже часто конструктори, особливо літні, користуються старими довідниками, не беручи до уваги особливості придбання даного матеріалу. При тому, що цей матеріал може бути замінений іншою цілком поширеним матеріалом. Ми допоможемо підібрати матеріал, у нас працюють грамотні фахівці, ми добре орієнтуємося на ринку. Якщо нашого досвіду не вистачить ми звернемося в ОКБ кп.)

Ви безкоштовно отримаєте на пробу зразки підібраного матеріалу. Ми розуміємо, що потрібно спробувати :)
Сертифікати на кожну бухту.
Скрутка зі зворотним откруткі.

comments powered by HyperComments

Последние