ЛЕЧЕНИЕ НАРКОЗАВИСИМОСТИ

16.08.2017 09:00

Наркоманія - найскладнішої захворювання, насамперед психологічне, і неможливо вилікувати його просто зняттям абстинентного синдрому. У лікуванні наркозалежності дуже важливий комплексний підхід, що включає в себе різні боки залежності (фізичну, психологічну, міжособистісну та інші.). Важливо пам'ятати, що лікування від наркоманії - це не результат, це - процес. З кожним роком "чистого життя", життя без наркотиків людині легше долати свій потяг, але це вимагає постійної роботи над собою, підтримки мотивації і допомоги рідних і близьких. Детальніше дивіться "лечение наркозависимости "

Одна з основних цілей лікування - це навчити людину як жити в цьому світі без наркотиків, як не соромитися просити допомоги у оточуючих, і що робити, якщо потяг до наркотиків почне повертатися.

Що робити батькам і близьким у випадку, якщо хворий не вважає за потрібне лікування, якщо думає, що весь світ буде крутитися по його волі і ви йому не порадник? Зателефонуйте нам, з вами переговорить психолог і покаже шлях, як м'яко схилити на вашу сторону пацієнта. І ні в якому разі не чекати, поки хворий скотиться до вулиці, не чекати, поки почне красти і силою забирати гроші.

Якщо ви відчуваєте, що не можете вибратися із зачарованого кола, ми протягнемо руку допомоги - приїдемо додому, відвеземо пацієнта в клініку, проведемо курс лікування, при якому пацієнт буде перебувати під невпинним наглядом дипломованого лікаря.

До кінця лікування пацієнт не залишається наодинці сам з собою - його підтримують психологічно, йому не дадуть скотитися знову.

Безумовно, сам процес лікування наркоманії повинен бути максимально індивідуалізована. Крім необхідності комплексного підходу у лікуванні наркоманії необхідно не забувати про фактори часу та ізоляції.

Лікування наркоманії в закритому стаціонарі повинен тривати не менше місяця, а амбулаторний етап лікування наркоманії не менше року.

У процес лікування наркоманії мають бути включені і родичі пацієнта. Необхідність індивідуального підбору методики лікування наркоманії очевидна.

Лікування наркоманії в закритому стаціонарі повинен тривати не менше місяця, а амбулаторний етап лікування наркоманії не менше року.

У процес лікування наркоманії мають бути включені і родичі пацієнта. Необхідність індивідуального підбору методики лікування наркоманії очевидна.

Після курсу активної терапії настає другий, і найголовніший етап - реабілітація пацієнта. Отримати консультацію лікаря психіатра-нарколога та психологічну допомогу Ви можете, звернувшись в наш реабілітаційний центр.

У цьому допоможуть бесіди з психологом і людьми, які пройшли через відмову від прийому наркотиків або зловживання алкоголізму, на собі відчули переломні моменти процесу одужання і повернення до життя.

comments powered by HyperComments

Последние