ТОНГКAТ

10.08.2017 16:43

Тонгкат Алі Платинум
Чого найбільше боїться сучасний чоловік? Ні, не падіння курсу валюти або подорожчання його улюбленої марки авто. Всі ці явища хоч і не надто приємні, але не смертельні, тоді як невдала особисте життя може стати причиною багатьох комплексів і почуття власної незадоволеності. Дивіться детальніше " тонгкaт". Майже всі чоловіки одностайні в одному: невдачі в сексі вони сприймають як особисті поразки, які характеризують їх з не найкращої сторони. Вважається, що обов'язок кожного поважаючого себе чоловіка: витримати марафон довжиною в цілу ніч і при це задовольнити всі фантазії своєї партнерки. Подібний стереотип активно тиражується в глянцевих журналах і фільмах, але, якщо підійти до питання реально - чи так легко чоловікові приміряти на себе роль героя-коханця? Проблеми зі здоров'ям, поганий настрій і постійні стреси не кращим чином впливають на інтимне життя. Ще один камінь спотикання - рівень тестостерону, який в повному порядку далеко не у кожного чоловіка. Це легко допомогти, якщо ви знаєте про Тонгкат платинум, відгуки лікарів про який спонукають купити його.

Що це
Тонгкат - це біологічно активна добавка у вигляді капсул, а не лікарський препарат. Її головна відмінність від інших подібних засобів в тому, Screenshot_1что її складу повністю натуральний, і вам не слід турбуватися за виникнення побічних ефектів. Про Тонгкат али відгуки завжди позитивні, адже компоненти, що входять до його складу, пройшли безліч перевірок:

Корінь Тонгкат - рідкісне малазійське рослина, яка складає основу препарату. Азіатським цілителям давно було відомо вплив Тонгкат на сексуальну активність чоловіка. Корінь впливає на вироблення тестостерону - найважливішого чоловічого гормону, якого з віком стає все менше. В результаті покращується потенція, зростає сексуальне бажання, і чоловік стає набагато витривалішими в ліжку;
Бджолине маточне молочко - завдяки своєму особливому складу має стимулюючий вплив на основні біологічні процеси в організмі. Основу молочка складають корисні солі, мікроелементи та статеві гормони, які допомагають відновити чоловічу силу. Молочко регулює функцію залоз внутрішньої секреції і посилює роботу статевих залоз, в результаті чого підвищується сексуальна активність;
Женьшень - рослина, відома своїм сильним впливом на статеву систему. Корінь женьшеню підсилює приплив крові до члена, робить відчуття від сексу гостріше і допомагає зберегти потенцію в будь-якому віці. Також він має здатність знімати м'язове напруження.

comments powered by HyperComments

Последние