ПАЛАТКА L.A.TREKKING RIGA 2 82180

14.08.2017 16:40

Напередодні весняних свят, та й відпусток, багато хто починає замислюватися про відпочинок «дикунами». Це економічно вигідно, не потрібно платити за спальне місце. З іншого боку, такий відпочинок передбачає наявність певних спеціальних пристосувань, головним з яких є намет, але не аби яка, а саме намет туристична. Дивіться детальніше " 2 местная палатка "

Критерії вибору

Для початку варто визначитися, які намети бувають, і для яких цілей кожен вид призначається. Головне правило для потенційного покупця, купуючи намет, слід звертати увагу на конструкцію, вага, розмір і матеріал.

Типи наметів. Існує кілька типів намети. Звертати на тип потрібно, відштовхуючись від її призначення. Екстремальні конструкції призначені для гірських походів і занять альпінізмом. Кемпінгові моделі передбачені для виїзду на природу великою компанією. Трекінгові моделі вважаються універсальними.

Сезонність. Наступний момент, на який потрібно зробити акцент, це сезонність намети. Всупереч наявності чотирьох сезонів в природі, намети поділяються всього на три групи. Трисезонні намети розраховані на застосування в літній, весняний і осінній період. Виготовляються вони з щільного матеріалу, якому не страшні проливні дощі.

У літньому варіанті, головне вентиляція. Конструкція влаштована таким чином, що краї намети трохи підняті. Однак такий тип не призначений для дощів і сильного вітру. Всесезонні намети (зимові) призначені для будь-якого часу року і погодних умов будь-якої складності. Виготовляються вони з щільного водонепроникного матеріалу.

Розмір намету. Купити намет у Києві можна будь-яких розмірів. Вони бувають одномісними, двомісними і так далі. Секрет, розмір намети береться з розрахунку розмірів дорослого чоловіка зі стандартними габаритами. Якщо віддається перевага великогабаритним виробам, розрахованим на велику кількість осіб, то краще вибирати намет у формі «напівбочки». Але у такої конструкції є недолік, встановлювати її можна тільки на рівнинній місцевості і за сприятливих погодних умов. Інший варіант стійкої конструкції, «півсфера», але в порівнянні з попереднім аналогом, вона не настільки містка.

Багатошаровість намети

Будь-яка конструкція, призначена для туристичних походів, буває одношарової або багатошарової. У першому випадку використовується спеціальна водовідштовхувальна тканину, правда, що має істотний недолік, на ній швидше всього збирається конденсат. Сучасні виробники спорядження виробляють вироби зі спеціальною мембранної тканиною, але ціни на намети такої якості значно вище. Двошарове виріб практичніше, але важче за вагою. Між двома шарами, як правило, залишається простір, куди можна помістити речі і змінне взуття.

Корисна інформація: для виготовлення наметів будь-якого типу використовуються всі два види тканини, поліамідні і поліефірні. При покупці завжди варто звертати на це увагу. Серед додаткових пристосувань, багато покупців губляться в здогадах, а чи так важливо, щоб у намети були вікна? Все залежить від особистих переваг покупця. На саму функціональність конструкції, вікна впливу не роблять.

comments powered by HyperComments

Последние