КОМПАНІЯ АРМИНДА

16.08.2017 13:36

Головна мета нашої компанії є надання Вам ключової інформації з технологічного устаткування і комплектуючих для нафтової, газової та хімічної промисловості. Детальніше дивіться "Оборудование для АГЗС"

Основними напрямками є:

обладнання для автомобільних газозаправних станцій (АГЗС), для зберігання та відпуску ЗВГ (Corken, насоси Blackmer, НСВГ, ЗВГ, резервуари газороздавальні колонки);

обладнання, запасні частини та комплектуючі для будівельних, дорожніх, комунальних та інших спеціальних автомашин;

метрологічне обладнання для АЗС та нафтобаз (ареометри, мірники, метроштоки, рулетки з лотом, бензочувствітельние пасти);

насосне та компресорне обладнання (для зрідженого газу, нафтопродуктів, сипучих матеріалів, води);

бітумне обладнання (бітумні насоси, бітумні агрегати, бітумні крани, нагрівачі бітуму, Битумоварки);

резервуарне обладнання для АЗС та нафтобаз (обладнання для резервуарного парку, АЗС, для зливу-наливу і розігріву нафтопродуктів).

Виробнича компанія «Арміндо» готова запропонувати Вам і багато іншого обладнання високої якості.
Пропоноване обладнання користується попитом у споживачів не тільки на території Російської Федерації, але так само за її межами і відповідає світовим стандартам, що підтверджується відповідними дозволами, сертифікатами. Дане обладнання забезпечує безпечну і оптимальну роботу в різних сферах промисловості, від будівництва і до сільського господарства.
Досвідчені фахівці нашого підприємства пропонують професійну допомогу при виборі необхідної продукції. В каталозі легко можна знайти цікавить обладнання або комплектуючі. Консультант може також підказати взаємозамінні аналоги.
Чому з нами вигідно співпрацювати?
Устаткування та запчастини пропонуються за вигідними цінами. Ми орієнтована на постійне і тривале співробітництво. Відправивши попереднє замовлення, дозволить заздалегідь розрахувати оптимальну ціну і вчасно отримати запчастини високої якості. ПК «Арміндо» стане надійним партнером, з допомогою якого можна буде в мінімальний термін вирішити поставлені завдання.

comments powered by HyperComments

Последние