ТЕРМОСТІЙКИЙ ЛАК КУПИТИ ПО ВИГІДНІЙ ЦІНІ

10.08.2017 16:33

Прекрасно оновлює і захищає металеві вироби під дією високих температур до 1 093ºC. Прекрасні антикорозійні властивості в поєднанні з високою зносостійкістю і красивим зовнішнім виглядом покриття для внутрішнього і зовнішнього застосування.

Не рекомендується грунтувати поверхню. Не слід наносити на поверхні, що піддаються впливу відкритого вогню або прямого контакту з харчовими продуктами. Детальніше дивіться  термостойкий лак
Флакон енергійно збовтувати протягом хвилини після того, як стане чути перекочується всередині кульку. Часто струшувати під час використання. Використовувати при температурі вище 10ºС і вологості нижче 85%. Флакон тримати вертикально на відстані 30-40 см від поверхні; розпорошувати, пересуваючи флакон рівномірними рухами взад-вперед, щоб уникнути утворення патьоків і напливів.
Висихає до відлипу через 2-4 години і зовсім не липне вже через 5-9 годин, повністю висихає через 24 години при 21ºС і 50% вологості. При більш холодній погоді час висихання збільшується. Другий шар не рекомендується. При першому прогріванні відкрийте вікна, так як може статися виділення смогу і неприємного запаху.

Чи не має аналогів захисне силіконове покриття, спеціально розроблених для захисту і перетворення поверхонь, що нагріваються до максимально допустимої температури 1 093 ° С. Захищена, залишаючи незмінним його колір і текстуру.

Висока вкриває здатність разом з прекрасними антикорозійними властивостями дозволяють фарбувати поверхню в найкоротші терміни, і при подальшій експлуатації захистити виріб від впливу корозії, появи подряпин і відколів. Лак швидковисихаючий. Має відмінну адгезію до металевих, дерев'яних, бетонних і цегляних поверхонь. Так само чудово забарвлює деталі автомобіля: двигун, глушник і т.д.

Грунтувати поверхню не рекомендується. Чи не фарбувати поверхню, що потрапляє під відкритий вогонь, або мають безпосередній контакт з харчовими продуктами (решітка гриля).
Нанесення другого шару не рекомендується. Під час першого нагрівання поверхні відкрийте вікна, так як може статися виділення смогу і неприємного запаху.

Кришка спрею показує колір кінцевого покриття.
Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

comments powered by HyperComments

Последние