ДЕ КУПИТИ NAS (НАС) НАКОПИЧУВАЧІ В УКРАЇНІ ?

16.08.2017 07:24

Купити NAS (НАС) накопичувачі в Україні сьогодні легко, адже даний вид мережевого обладнання досить широко представлений на ринку. Але покупка мережевого сховища все ще не є повсякденним подією для багатьох. Адже більш звичними способами накопичення значних обсягів інформації є додаткові жорсткі диски, а також різні знімні пристрої. Але якщо Ви живете в «розумному будинку» або ж є щасливим володарем кінотеатру HTPC, то NAS-накопичувач Вам безумовно необхідний. Різні підприємства, виробництва, державні установи також досить активно використовують цей спосіб зберігання даних. А багато фотографів-професіонали вже просто не можуть уявити своє діяльність без таких накопичувальних пристроїв. NAS-накопичувачі стрімко набирають популярність, і купити NAS сховище в Києві сьогодні не складе для Вас праці. Детальніше дивіться сетевые хранилища NAS

Трохи про те, що таке NAS-накопичувач
Сам термін «NAS» походить від «Network Attached Storage», що в перекладі з англійської означає мережеве сховище даних. Тобто, NAS-накопичувач є сховище інформації, розміщене на сервері.
Такий накопичувач по суті своїй є тим же комп'ютером, що використовують програмне забезпечення, але мають інший набір комплектуючих. Відмінності модифікують пристрій для того, щоб воно успішно виконувало дві свої основні завдання:
зберігання великих обсягів інформації, а також забезпечення максимальної її безпеки;
швидкий і зручний доступ користувача до інформації, що зберігається в будь-який час.
NAS-накопичувачі можуть не тільки служити сховищем даних. Вони також включають складну систему управління, ряд сервісних додатків, що забезпечує додаткові функціональні можливості для користувача (відеоспостереження, серверна друк і так далі).
Купити накопичувач НАС (NAS) - це оптимальне рішення для тих, кому необхідна можливість зберігання значних обсягів інформації, надійна її захист, а також зручність користування.

Про купівлю NAS-накопичувача
Якщо Вам ще не доводилося стикатися з даним видом мережевого обладнання, і Ви плануєте покупку свого першого NAS-накопичувача, то не варто переживати! Накопичувачі NAS, ціна даного обладнання - вся необхідна інформація надана Вашій увазі на нашому сайті. Якщо Вам необхідна консультативна допомога, то наші фахівці неодмінно нададуть Вам повну консультацію. Адже вони виконують будь-які завдання, пов'язані з організацією і оптимізацією роботи мережевого устаткування швидко і ефективно. Крім того, наші майстри завжди раді встановити і запустити Ваше обладнання в роботу.

Замовити мережеві сховища NAS в Києві, як і в будь-якому іншому місті нашої країни, Ви завжди можете у нас - в компанії Itel LTD.

comments powered by HyperComments

Последние