МИ ОРГАНІЗУЄМО ВАШЕ СПОРТИВНЕ СЯТО

09.08.2017 06:25

Наша компанія  пропонує організацію та проведення спортивних свят та заходів для корпоративних клієнтів і муніципалітетів. Серед фірм подібного профілю, наше агентство відрізняє п'ятнадцятирічний досвід, власний технічний парк, і безумовна довіра клієнтів .

Ключовий напрям нашої роботи - спортивні заходи, корпоративні олімпіади і спартакіади, організація спортивних ігор і змагань будь-якого масштабу, проведення турнірів з футболу, тенісу, волейболу, більярду та інших видів спорту.

Нашу компанію  знають, в першу чергу, як професійного організатора спортивних свят і змагань - це найважливіша сфера нашої діяльності, а "послужний список" із сотень успішно проведених олімпіад, спартакіад, ігор, турнірів і змагань - доводить , що ваше спортивний захід буде організовано і проведено ідеально.

Організація спортивних свят для корпоративних клієнтів

Співробітники вашої компанії люблять спорт і будуть раді прийняти участь в спортивних іграх і змаганнях? Пропонуємо вам, в рамках корпоративного заходу, организовать спортивный праздник або провести корпоративний турнір з футболу, волейболу, тенісу або будь-якого іншого виду спорту.
Корпоративний футбол в останні роки набув особливої популярності. Дуже приємно, що в нашій країні бізнес не забуває про спорт і здоров'я людей, що працюють у фірмах, агенціях та компаніях.

"Ідеальне свято" візьме на себе організацію вашого спортивного корпоративу цілком - від розробки сценарію заходу і підбору місця проведення, до повного технічного забезпечення, запрошення суддів і ведучих, і створення атмосфери спортивного свята. Вам залишається тільки зробити замовлення, сказати нам про свої побажання і відпочивати разом з іншими співробітниками, а ми подбаємо про все інше.

Корпоративний спорт - це вибір мудрого керівника, який хоче, щоб його співробітники були енергійним, здоровим, енергійним і згуртованим колективом.

comments powered by HyperComments