CТИЛЬ МИНИМАЛИЗМ В ИНТЕРЬЕРЕ

08.08.2017 07:44

Стиль мінімалізм в інтер'єрі - це дизайн, якому характерні стриманість і строгість в оформленні. Головним чином вона досягається за допомогою використання функціональних предметів інтер'єру, геометричностью форм і поєднанням двох базових квітів. Вкрай важливо при оформленні приміщення грамотно розділяти простір. Для створення інтер'єру широко використовуються матеріали технічного призначення. Вони, як правило, компактні, чорного або сірого кольорів і мають строгу геометричну форму.
Хтось вибирає такі напрямки як японський або скандинавський мінімалізм, виходячи з власних переконань, а для кого-то - це єдиний спосіб раціонально використовувати наявні квадратні метри. Ось головні відмінні риси цього напрямку:

Дизайн інтер'єру в стилі сучасний мінімалізм має на увазі багато простору, тому бажано позбутися перегородок в приміщенні.
Потрібні масивні вікна, щоб наситити кімнату світлом в достатній кількості.
Кольорове рішення досягається за допомогою гри півтонів. Найбільш поширений вибір: білий колір в поєднанні з графічним сірим.
Матеріали: хромована сталь, скло, пластик, кераміка, штучний і натуральний камінь, фактурне дерево.
Стіл, диван, меблі і люстри в стилі мінімалізм мають просту геометричну форму. У формах допускається легкий вигин, але не спіраль.
Химерний декор і орнаменти відсутні. Стіни можна прикрасити парою картин в стилі мінімалізм.
Дизайну характерні плоскі поверхні, що відбивають. Кожен предмет меблів має чітко вивірені пропорції і колір.
Замість штор застосовують горизонтальні або вертикальні жалюзі.
Освітлення розсіяне. Присутні стельові неонові або галогенові лампи.
Інтер'єр кімнати в стилі мінімалізм ідеально підійде тим, хто втомився від претензійності і жадає елегантної простоти. Для цього слід відмовитися від декору і не функціональних деталей. У кімнаті переважають просторість і велика кількість світла.

comments powered by HyperComments

Последние