ВСІ НОВИНИ ПРО ФУТБОЛ НА НАЙВІДОМІШОМУ СЕРВВЕРІ ПРО ФУТБОЛ

31.07.2017 03:47

football.sport.ua флагманський проект цифрового спортивного видавництва та  платформа для спілкування про спорт в усіх його проявах. Середньомісячна аудиторія Sports.ua перевищує 7 мільйонів користувачів. Ми прагнемо доставляти інформацію і допомагати спілкуванню любителів футболу та  спорту в усіх нішах і на всіх технологічних платформах. Наша мета - дати кожному користувачеві найбільш підходящий контент і сервіси, для чого ми широко використовуємо наші аналітичні можливості. Ми традиційно широко представлені в соцмережах, а наші програми домінують в українському мережевому просторі.

Наша редакція співпрацює з кращими журналістами країни і створює найгучніші матеріали про український спорт. Соціальні мережі об'єднують понад мільйон користувачів, які обговорюють спорт в своїх блогах, форумах і статусах. Серед учасників  - відомі журналісти, телеведучі, спортсмени та тренери, а також представництва спортивних клубів та нішевих спортивних видань. Статистична база Sports.uа - найдокладніша на українській мові, що допомагає нам підтримувати широку лінійку ігор, заснованих на реальних даних.

Ми створюємо кращі рекламні спецпроекти в області спорту, застосовуючи глибоке знання аудиторії для вирішення завдань наших клієнтів.

comments powered by HyperComments

Последние