ТЕЛЕСКОПИЧЕСКАЯ ДУБИНКА - ГДЕ КУПИТЬ?

05.07.2017 11:17

Зброя, що складається з вкладених один в одного металевих циліндрів по типу телескопа. Спочатку кийок знаходиться в компактному складеному стані, але енергійним помахом руки циліндри висуваються, за рахунок сухого тертя щільно фіксуються і вона перетворюється в довгу сталеву палицю. Сила тертя між циліндрами утримує конструкцію дуже надійно і не дає їй випадково скластися під час використання. Для складання треба вертикально вдарити наконечником про тверду поверхню.
Завдяки невеликому розміру кийок легко поміщається в кишеню або кріпиться на ремінь, що забезпечує можливість прихованого носіння. До того ж, вона проста в обігу і дуже надійна. Все це робить її кращою зброєю самооборони, доступним в Україні.
Щоб купити телескопічну палицю не потрібні дозволи, а її вартість не така висока. Але найголовніше - її застосування інтуїтивно зрозуміло. Немає нічого простішого, ніж вдарити супротивника палицею, особливо, забезпеченою зручною рукояткою і має правильний баланс. Обмежити боєздатність супротивника їй дуже легко, а ось убити - ні. Детальніше за посиланням телескопическая дубинка купить киев
Телескопічні кийки використовують в поліції і військових структурах по всьому світу. Вони зарекомендували себе як простий і ефективний зброю. А використовуючи аксесуари, її можна перетворити в багатофункціональний інструмент.
У нашому інтернет-магазині завжди є в продажу телескопічної кийки , аксесуари до них, а також різне устаткування. Так як ми є єдиним офіційним дилером виробника в Україні, то замовляючи у нас телескопічні кийки ви можете бути повністю впевнені в їхній якості. До того ж ми надаємо гарантію на всі наші товари.

comments powered by HyperComments

Последние