СТЕРОЇДИ САМЕ ДЛЯ ТЕБЕ!

31.05.2017 07:09

Не всі анаболічні стероїди використовуються для того, щоб набрати вагу. Така торговельна марка як Masteron (на основі дростанолон) - створювалася спочатку для того, щоб лікувати рак грудей. Але андрогенний ефект і вирилизация у жінок привели до виключення препарату Masteron (Мастерон) з коштів для лікування цього захворювання, але перетворили препарат в затребуваний стероїд. Купити Мастерон може кожен бажаючий: і професійний спортсмен, і новачок, який хоче якомога швидше отримати ефект від походів в тренажерний зал. Детальніше мастерон

Найчастіше Мастерон використовується на циклах, метою яких є підсушування м'язів, щоб зберегти рельєф і силу. Вводити стероїд необхідно до 3 разів на тиждень, так як активні речовини препарату відрізняються коротким ланцюжком. Купити Мастерон (Masteron) в першу чергу варто легкоатлетам, бігунам, яким потрібно не збільшувати масу, а підвищити силові показники.

Отримання красивого рельєфу досягається жироспалюючим дією анаболика. Головним плюсом препарату Мастерон вважається відсутність ароматизації, ліки не трансформується в естроген. Стероїд не затримує рідину в організмі і виявляє помірну сечогінну дію, що сприяє підкреслення рельєфу і призводить до м'язової дефініції. Мастерон, ціна на який приємно здивує кожного, переважно приймати за кілька днів до виходу на подіум, коли активність препарату досягає максимальних показників. Купуючи Мастерон в Україні, потрібно орієнтуватися на те, з якою метою він буде прийматися.

Для бігунів дозування анаболика, як правило, мінімальна, в той час як бодібілдери воліють ударні дози препарату. Все залежить від індивідуальних особливостей організму, частоти тренувань і ступеня фізичного навантаження. При наявності хронічних захворювань, перед застосуванням препарату Мастерон необхідна консультація лікаря.

Чим відрізняються результати на циклі препарату Мастерон (Masteron)?

Бодібілдери часто використовують саме цей засіб, для того щоб привести себе в порядок перед змаганнями. Основні властивості препарату:

Masteron (Мастерон) пригнічує катаболізм;
має сечогінний ефект;
ефективно спалює жир (у відсотках виражається як втрата 5% жирових накопичень);
значно підвищує силу і витривалість;
надає гарний вид м'язам: дозволяє зберегти їх навіть на дієті, підкреслює рельєф, робить мускулатуру твердіше.
Мастерон позитивно впливає на весь організм, зменшує набряклість м'яких тканин, яка з'являється через прийому багатьох препаратів спортивної фармакології. Пауерліфтери також часто вважають за краще купити Мастерон (Masteron), щоб зробити своє тіло виразніше і схуднути, не втрачаючи м'язи. Для печінки препарат практично нешкідливий.

Схеми прийому препарату Masteron (Мастерон) на курсі

Зазвичай дозування препарату Masteron (Мастерон) не перевищує 500 мг щотижня. Якщо дозу збільшити, зростає ризик таких побічних ефектів, як акне, вирилизация, облисіння, збільшення простати. Тому атлети дотримуються початковій щотижневої дозування в 300 мг або для більш досвідчених - 500 міліграм. Ін'єкції поділяють на три рівні частини, тобто ставляться вони приблизно раз в два дні.

Спортивні лікарі можуть порекомендувати не проходити курс даного AAC соло, а використовувати додатково, наприклад, Оксандролон або тестостеронового стероїди - Тренболон, Болденон. Це дозволить збільшити м'язову масу, якщо в цьому є необхідність. Фахівці додатково можуть додати Гонадотропін, щоб ендогенний тестостерон не пригнічує.

Для збільшення м'язового обсягу тренера радять купити Мастерон разом з тестостероном. Але таке поєднання, крім незаперечного швидкого і ефективного результату, може значно пригнічувати вироблення природного гормону організмом.

Побічна симптоматика препарату Мастерон

Перед тим, як купувати Мастерон в Києві і інших містах, необхідно узгодити його прийом з тренером. Анаболик може спровокувати порушення в роботі організму, і пов'язано це, в більшій мірі, з неправильним дозуванням. Серед побічних дій відзначається підвищення агресії, вугрові висипання на тілі, збільшення простати.

Мастерон, ціна якого робить його доступним для всіх бажаючих, повинен вводитися строго в призначеної дозуванні, а її збільшення не приведе до більш швидкого ефекту, але при цьому ризик розвитку побічної симптоматики значно підвищується. Щоб убезпечити себе від появи ускладнень, необхідно купувати Мастерон в Україні тільки на сертифікованих сайтах, які несуть відповідальність за продукцію. Мастерон в Києві і інших містах України має безліч аналогів і підробок, які мають видозмінений склад, і, в кращому випадку, не зроблять заявленого ефекту.

comments powered by HyperComments

Последние