РОЗРОБКА САЙТІВ, ВИДИ, СЕКРЕТИ

23.02.2017 10:36

Розробка сайтів - одна з найбільш затребуваних послуг в Тернополі. Створити сайт, орієнтовано на високу конверсію покупців і залучення прибутку. Шукаючи послугу розробка сайтів Тернопіль з просуванням в Google, ви отримуєте сучасний ресурс, розроблений з урахуванням сучасних тенденцій веб-дизайну і сайтобудування.

 1. створення сайту-візитки;
 2. створення корпоративного сайту;
 3. створення сайту-каталогу;
 4. створення сайту інтернет-магазину;
 5. створення інформаційного сайту.

При розробці сайтів під ключ фахівці компанії передбачають зручну навігацію і юзабіліті сайту, роблять ресурси, придатні для подальшого SEO та SMO просування. Наші сайти відрізняються продуманою архітектурою, сучасним концептуальним дизайном, високою функціональністю і надійністю.

Що ми робимо по сайтах?

Умовно весь процес створення сайту компанії можна розділити на кілька важливих етапів:

 • Вивчаємо потреби клієнта, аналізуємо аудиторію, для якої створюється сайт.
 • Продумуємо концепцію проекту.
 • Здійснюємо проектування і прототипування веб-сайту.
 • Створюємо індивідуальний дизайн, втілюємо концепції в життя.
 • Робимо адаптивну верстку сайту, щоб ваш сайт однаково добре показувався на комп'ютерах, ноутбуках, планшетах і смартфонах.
 • Програмуємо на сайті необхідні функціональні модулі, інтегруємо сайт з платіжними системами і базами даних.
 • Проводимо тестування і налагодження проекту.
 • Здійснюємо подальшу підтримку сайту по наповненню, просуванню і розвитку.

Розробка сайтів Тернопіль під ключ передбачає тісну взаємодію виконавця і замовника. На кожному етапі ми узгоджуємо дії з клієнтом і намагаємося перетворити розробку сайту в цікавий, творчий процес.

Сайт компанії - це не тільки додаткове джерело прибутку, а й показник престижу компанії, її впізнаваності в мережі і позиціонування в тому чи іншому сегменті інтернету. Ми завжди допоможемо знайти підходящий варіант під різний бюджет: як прості, недорогі сайти, так і комерційні інтернет-магазини з дорогого сегмента.

Пам'ятайте: від того, як представлений ваш бізнес в мережі, буде залежати репутація та прибутковість вашої справи!

Найчастіше початківці фахівці надають пакетну пропозицію: таргетована реклама на всі ці соц мережі. Вони так роблять, тому що намагаються продати свої послуги всім підряд.

Відповідно можуть розбиратися в кожній з них лише поверхово. Тут теж потрібно розуміти, якщо людина «розбирається в усьому» швидше за все, він не знає багатьох тонкощів кожної соц мережі. А ці тонкощі в кінцевому рахунку впливають на результат і бюджет.

Автор: Віктор Логинчук, клуб програмістів, м. Тернопіль

comments powered by HyperComments

Последние