ПЕСТИЦИДЫ ОТ КОМПАНИИ "УКРАГРОКОМ"

20.02.2017 07:49

Складно уявити сучасне сільське господарство без хімічних засобів захисту рослин, адже пестициди є найважливішими помічниками аграріїв у вирішенні багатьох проблемних питань, включаючи боротьбу з грибковими хворобами, шкідливими комахами і бур'янами. І у пестицидів, і у господарників мета одна - збільшити продуктивність культур, щоб в результаті копіткої праці отримати високий урожай. І як показує практика, це дійсно можливо разом з використанням ефективних і надійних препаратів. Детальніше пестициды от компании "Украгроком"

Український ринок засобів захисту культур, без перебільшення, переповнений і вітчизняної, і зарубіжної продукцією. Тому іноді досить складно зробити вибір, тим більше що є безліч дійсно гідних пестицидів.

«Украгроком» рекомендує
Наша компанія - лідер українського ринку пестицидів і мінеральних добрив. Ми успішно розвиваємося і працюємо більше 10 років, а тому маємо чималий досвід в реалізації різних хімічних засобів та консультування наших партнерів з приводу використання тих чи інших продуктів.

За якими параметрами слід вибирати агрохімію для господарських потреб? «Украгроком» рекомендує:

Як правило, якісний продукт має досить високу вартість. І в разі пестицидів дане твердження працює, але не на всі 100%, тому як сьогодні на ринку представлені високоякісні та ефективні засоби від маловідомих виробників. Ці пестициди нічим не гірше за своїх «розкручених» конкурентів, просто про них відомо менше. Порада номер один - варто звернути увагу і вивчити таку продукцію, можливо, ви знайдете те, що вам потрібно, за доступною ціною.
Захист навколишнього середовища - про це не говорить тільки ледачий. Всі знають, що деякі хімічні засоби можуть бути небезпечними і для грунту, і для природи, і для людського здоров'я. Тому вибір безпечних пестицидів - це завдання номер один для кожного сільськогосподарського підприємства.
Купуючи агрохімію, потрібно звертати увагу на характер її дії, на спектр проблем, які вона вирішує. Тим більше, що є кошти строго специфічні, призначені для певної культури, а є універсальні, які можуть вирішити кілька завдань.
Що ми пропонуємо?
Компанія «Украгроком» реалізує пестициди від кращих закордонних виробників, а також агрохімію власного виробництва, яка випускається під торговою маркою «Грінфорт». Ми не тільки пропонуємо купити хімікати, але і надаємо послуги з кваліфікованого консультування наших клієнтів.

comments powered by HyperComments

Последние