РИНОК НЕРУХОМОСТІ КИЄВА

20.02.2017 10:30

Ринок нерухомості міста Києав займає перше місце за значимістю та розвитку в Україні. Тому, щоб купити квартиру в столиці буде потрібна неабияка частка терпіння і часу. На вартість квартири впливає безліч факторів. Як тільки ви визначилися з типом майбутнього житла (економ, бізнес або еліт) і з розміром квартири, можна приступити до вибору місця розташування. Детальніще parklane.ua  У столиці існують як престижні райони, де купити квартиру можуть дозволити собі люди з доходом вище середнього, так і економічні ділянки. Найдорожчі квартири розташовуються в будинках Центрального районів. Також престижними є Оболонсьий і Деснянський райони. Найекономічнішим вважається Святошинський район Києва .

Вартість квартири залежить не тільки від її розташування і площі, а й від року спорудження будівлі, планування, інфраструктури, близькості до станцій метро і наявності паркувальних місць. Продаж квартир активно здійснюється не тільки на вторинному ринку нерухомості (вторинний ринок), але і в новобудовах. Тут придбати квартири можна вигідніше, якщо покупка здійснюється без посередників, безпосередньо у забудовника на початковій стадії будівництва.

Для полегшення пошуку житлової нерухомості в північній столиці, до ваших послуг надана докладна база квартир в Києві  і Київській області .Всі пропозиції на одному сайті!

comments powered by HyperComments