УКРАЇНА ЗА ПІДСУМКАМИ ЗМІШАНОЇ ЕСТАФЕТИ НА ЧС-2017 З БІАТЛОНУ ПОТРАПИЛА ДО П'ЯТІРКИ КРАЩИХ ЗБІРНИХ

12.02.2017 19:01

Збірна України посіла п'яте місце у змішаній естафеті на чемпіонату світу з біатлону, який проходить в австрійському Хохфільцені.

На першому етапі честь жовто-синіх захищала Олена Підгрушна і закінчила його на 16-й позиції, використавши чотири додаткові патрони.

Юлії Джимі вдалося підняти українську команду на сьому сходинку, після чого Сергій Семенов втримав її в сімці кращих після третього етапу.

За підсумками заключного, п'ятого етапу, збірна України з підсумковим відставанням у 35,6 секунди пробилася до п'ятірки кращих команд завдяки Дмитру Підручному.

Виграла естафету команда Німеччини, яка показала результат 1:09:06.4 секунди. На 2,2 секунди відстала від тріумфатора французька збірна. Третьою до фінішу прийшла Росія, яка програла німцям 3,2 секунди. Четверте місце залишилося за Італією (28,7 секунди відставання).

Раніше збірна України завоювала четверту медаль на чемпіонаті Європи з біатлону в Польщі, фінішувавши на третьому місці у змішаній естафеті.