ГОНЧАРЕНКО – ПРО РОЗПИС БЕРЛІНСЬКОГО МУРУ: ЖОДНОГО ВАНДАЛІЗМУ, ЦЕ ПОЛІТИЧНА АКЦІЯ

11.02.2017 00:30

Немає жодного вандалізму у розпису фрагменту Берлінської стіни біля посольства ФРН у Києві – це політична акція. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко. 

ЗА ТЕМОЮ

Порваний піджак та лівий гук: Як у ВР побилися нардепи Лещенко і Мельничук – фото
"Це, дійсно, моя особиста приватна позиція. Якби повторити це, я обов'язково знову зробив би таку акцію, бо вважаю, що вона привернула увагу до цієї ситуації не лише в Україні, що само сталося після слів посла, але й, в тому числі, в Німеччині, бо там побачили, що позиція посла ФРН в Україні, коли він повторює меседжі російської пропаганди, це нікуди не годиться і так не може бути", – сказав він.
Гончаренко наголосив: "Берлінська стіна існує для того, щоб на ній робити політичний протест, в тому числі і шляхом політичного графіті. В самому Берліні стіна розписана знизу і до самого верху ... таким чином я висловив свій політичний протест в абсолютно європейський спосіб. Звичайно, жодного вандалізму чи хуліганства в цьому немає".

Водночас народний депутат від "Батьківщини" Іван Крулько заявив, що розпис фрагменту Берлінської стіни біля посольства ФРН – це неприпустима акція для депутата з президентської фракції.

comments powered by HyperComments

Последние