БОЙОВИК «ФРАНЦУЗ» ВЖЕ ЗАПЕРЕЧУЄ СВОЮ ПРИЧЕТНІСТЬ ДО УБИВСТВА «ГІВІ»

10.02.2017 17:08

Чоловік, який представився бойовиком «ДНР» Ігорем Мильцевим з позивним «Француз», спростовує свою причетність до вбивства голови батальйону «Сомалі» Михайла Товстих («Гіві»). Про це він повідомив одному із російських ЗМІ, повідомляє «112 Україна«.

Бойовик розповів, що представлена «Новою газетою» переписка, в якій він нібито зізнається у замаху на «Гіві», йому не належить.

Читайте також: Захарченку тепер є за що переживати: бойовик, який взяв відповідальність за вбивство «Гіві», назвав наступну жертву

Чоловік, який представився Ігорем, пояснив, що його сторінка в соціальній мережі була зламана невідомими у вересні 2016 року.

Співрозмовник видання називає інформацію про причетність до вбивства «Гіві» провокацією СБУ.

Читайте також: Знайшли ще одного відповідального за вбивство «Гіві» — серед його бойовиків (Відео)

«Після того як у Ігоря пропав доступ до його сторінки, зломщики зв’язалися з ним через другий аккаунт. Вони написали, що його сторінка їм дуже цікава, і запитували, чи не хоче Ігор її повернути. Зараз на сторінці свого справжнього облікового запису Ігор закликає заспамить свою стару сторінку, щоб вона виявилася заблокована», – пише видання.

Чоловік, який представився «Французом» пояснив, що ніколи особисто з «Гіві» не зустрічався і до підрозділу бойовиків «Сомалі», як стверджувалося в листуванні, ніякого відношення не має.

comments powered by HyperComments