БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ «ТРАДОС»

09.02.2017 08:37

Бюро перекладів «Традос» було засновано в 2008 році групою професійних перекладачів і менеджерів з метою підвищення якості перекладацьких послуг на українському ринку. Незважаючи на важку економічну ситуацію в країні, компанія змогла зайняти міцні позиції на ринку переказів через кілька місяців після початку роботи. Детальніше Цена на письменный перевод
Сьогодні наша компанія - один з лідерів перекладацького ринку ( «Лідер галузі 2011» за даними Національного бізнес-рейтингу). Крім того, ми зареєстрували власну торгову марку - TradosTM - в сфері письмового та усного перекладу.
Бюро перекладів No1 (Київ) надає повний спектр послуг з перекладу з іноземних мов: письмовий переклад, усний послідовний переклад, усний синхронний переклад, нотаріальне завірення документів, завірення печаткою бюро перекладів, проставлення апостиля на документи, переклад телефонних переговорів і ін.
Клієнтами бюро перекладів «Традос» є фізичні та юридичні особи. Багаторічний досвід роботи і високий рівень обслуговування допомогли завоювати довіру найбільших компаній Києва і Київської  області. Персонал бюро перекладів «Традос» застосовує в роботі найвищі стандарти якості надання послуг з перекладу, будь то переклад диплома або проект з перекладу будівельної документації заводу.
Юриспруденція, фінанси, бухгалтерська звітність, будівництво та будматеріали, хімія, екологія, харчова промисловість, машинобудування, публіцистика тощо. - Бюро перекладів «Традос» стане вашим надійним партнером завдяки впровадженню програмного забезпечення по створенню перекладацької пам'яті під конкретний проект або вузькоспеціалізовану область.

comments powered by HyperComments

Последние