КУХОННІ МИЙКИ TEKA

05.02.2017 02:35

Після смачно приготованого сніданку, обіду або вечері обов'язково слід трапеза, а підсумком застілля є стопка брудного посуду. Зробити ритуал наведення порядку і чистоти на кухні для господинь не утомливих приємним можна, добре облаштувавши робоче місце. Мийка тут займають центральну позицію. Детальніше за посиланням http://www.teka.kiev.ua/kuhonnye-moiki/

Кухня сучасності є тепер не тільки необхідним функціоналом - це стильне приміщення, що викликає захоплення і бажання залишатися тут довше. Допоможуть створити відповідну обстановку і відчуття комфорту кухонні мийки Teka, створені з метою задовольнити будь-який запит і найвибагливіший смак.

Мийки для кухні Тека: різновиди

У минулому можливості придбати індивідуальну мийку, яка б повністю відповідала особистим побажанням, не було. Але сьогодні підібрати кухонні мийки реально найнеймовірніших форм, конструкцій, кольорів і матеріалів. Що пропонує споживачеві німецький виробник, що створює міцну і універсальну кухонну побутову техніку? Спосіб установки визначить тип кухонного миття для кухні:

• врізні мийки;
• накладні мийки;
• мийки, що встановлюються внизу стільниці.


Купити кухонні мийки Teka в інтернет-магазині - придбати конструкцію будь-якої форми, яка буде максимально відповідати стилю вашої кухні і особистої зручності:

• овальні мийки;
• кутові раковини;
• мийки квадратної форми;
• прямокутні;
• круглі моделі;
• ромбовидного типу.

Купуючи продукцію, можна вибрати необхідну кількість чаш у кухонної раковини. Моделі бувають обладнані двома чашами або такою ж кількістю зливних отворів, є сегментні мийки з чашею для посуду або з автоматичним клапаном.


Кухонні мийки Teka в Києві: який матеріал вибрати?

З представлених кухонного приладдя компанії Тека можна вибрати звичайну звичну мийку з нержавійки, але її конструкція буде оснащена унікальними нововведеннями, наприклад, дозатором для миючого або спеціальним сталевим нержавіючим ситом.

Всі кухонні мийки виглядають витончено, виконані в сучасному дизайні, а також мають різноманітність кольорів: білий, блакитний, тон слонова кістка, чорний або срібний.

Бажаючи встановити мийку, найбільш довговічну, не можна пройти повз новомодних новинок, які виготовляються з композитного матеріалу теграніта. Це буде довговічний елемент, що витримує без пошкодження поверхні максимально високі температури. До того ж, такі мийки своїми зовнішніми характеристиками нагадують природний граніт, що робить таку мийку Тека особливим шиком.

comments powered by HyperComments

Последние