CТОМАТОЛОГИЯ DD CLINIC

05.02.2017 08:22

Лікарі «DD clinic» в Києві завжди зацікавлені в тому, щоб конструкції, зроблені нашими фахівцями прослужили якомога довше. Саме тому, з огляду на індивідуальні особливості кожного пацієнта міста Київ, лікарі стоматології завжди встановлюють прогнозовані експлуатаційні терміни, які дуже часто перевищують вищевказані норми. При цьому до уваги беруться такі чинники як: вік пацієнта, загальний стан здоров'я, обсяг виконаного рекомендованого плану лікування, клінічна ситуація в порожнині рота, рівень складності даного клінічного випадку, особливості впливу навколишнього середовища на пацієнта. Детальніше за посиланням DD Clinic

Також при розгляді гарантійних випадків приймаються до уваги: захворювання внутрішніх органів і зміни фізіологічного стану організму, дотримання гігієни порожнини рота, рекомендацій лікаря, відвідування лікаря з рекомендованою частотою, форс-мажорні обставини тощо.

Гарантії стерильності - стоматологія на Солом'янці «DD clinic»
дозвіл-санстанції-києва-ddclinic

У стоматологічній клініці «DD clinic» суворо дотримуються правила дезінфекції та стерилізації. Виконання цих правил контролюється органами санітарно-епідеміологічної служби, а також безпосередньо керівництвом клініки.

Стерилізаційний цикл інструментів проводиться за допомогою висококласного імпортного обладнання провідних європейських виробників в спеціально обладнаному стерилізаційному боксі. Перед процесом стерилізації всі інструменти проходять механічну очистку в спеціальних дезінфікуючих засобах протягом декількох годин. Для більш ретельного очищення використовуються ультразвукові ванночки. Для перевірки якості обробки в обов'язковому порядку застосовуються Азопірамова, фенолфталеїнової проби. Потім інструменти упаковуються в спеціальні пакети одноразового використання, які оснащені індикаторами стерильності. Вони поміщаються в автоклав, де під впливом пари при температурі вище 100 градусів Цельсія відбувається стерилізація інструментарію. Після подібних маніпуляцій інструмент стає стерильним і поміщається для зберігання в спеціальний ультрафіолетовий бокс Panmed.

Всі витратні матеріали, які використовуються в процесі лікування (рукавички, шприци, голки, серветки, маски, Слиновідсмоктувачі, валики, карпул) є виключно одноразовими. Після проведення процедур вони піддаються професійної утилізації.

слюноотсос-пилосос панель з інструментами стоматолога ултразвуковая ванночка для очищення ультрафіолетовий бокс (Panmed) крафт-пакет Автоклав Зберігання крафт-пакета в ультрафіолетовому боксі
Крім цього всі поверхні в приміщеннях «DD clinic» проходять регулярну обробку, як хімічними дезінфікуючими засобами, так і піддаються впливу ультрафіолету, завдяки чому ми можемо гарантувати повну санітарну безпеку.

Етикет стоматологічної клініки «DD clinic»

Якщо Ви змушені скасувати запис, постарайтеся зробити це якомога раніше.

Приходьте вчасно або за 10-15 хвилин до початку прийому, щоб у Вас був час підготуватися.

Під час очікування адміністратор запропонує Вам воду, чай або кава. Також Ви можете скористатися Wi-Fi доступом до інтернету.

Постарайтеся не спізнюватися на прийом, так як Ви можете затримати час прийому наступного пацієнта, порушуючи при цьому графік прийому лікаря. Якщо Ви не можете приїхати вчасно, будь ласка, постарайтеся знайти можливість попередити про це адміністратора. У разі запізнення більш ніж на 20 хвилин, Ваш прийом може бути перенесений на інший час.

Для підтримки комфортної обстановки в клініці не вітаються гучні розмови, зухвала поведінка, так як це може перешкодити лікарям або іншим пацієнтам. Делікатно ділите спільний простір клініки з іншими пацієнтами.

Відповідайте на всі питання, які важливі для постановки правильного діагнозу, призначення лікування. Не соромтеся задавати свої питання лікаря, якщо Вам щось незрозуміло або Ви хотіли б отримати додаткову інформацію про план лікування, що проводяться процедурах, що призначаються медикаментах.
«DD clinic» це професійна мережа стоматологий в Києві. Ми знаходимося в Солом'янському районі, пр. Лобановського, 4-Г і в Дарницькому районі, метро Позняки, вул. Анни Ахматової, 30. Тут ви зможете в гранично стислі терміни легко, просто і, головне, безболісно усунути всі наявні проблеми зі здоров'ям зубів! Кваліфіковані співробітники клініки «DDclinic» Києва завжди готові прийти до вас на допомогу! У своєму розпорядженні ми маємо все необхідне медичне обладнання, медикаменти, а також досвідчений колектив лікарів. Наші стоматології - це завжди першокласний сервіс, повний комплекс професійних медичних послуг, вартість яких доступна для всіх.

«DD clinic» по праву вважається тутешніми жителями і киянами інших районів української столиці, як однієї з кращих у своєму роді. Тут ви завжди можете розраховувати на надання першокласної медичної допомоги дійсно світового якості. «DD clinic» - це завжди ідеальне поєднання бездоганного за своєю якістю сервісу, уважний персонал, який бере до уваги всі вимоги і побажання пацієнта, а також його фізіологічні особливості.

Завдяки нам ваші зуби будуть сяяти здорової білизною, що не залишиться непоміченим для оточуючих людей.

comments powered by HyperComments

Последние