БАНДАЖИ НА ГОЛЕНОСТОП

02.02.2017 05:30

Захистити від травм, допомогти при вже наявних пошкодженнях і позбавити від їх наслідків допоможе бандаж гомілковостопного суглоба. Навантаження маси тіла припадає на нижні кінцівки, особливо на суглоби - гомілковостопний і колінний, що часто викликає м'язове перенапруження. В результаті може статися знос хрящових тканин, атрофія зв'язок і м'язів. Порушується стабілізація суглоба, що призводять до порушень функції опорно-рухової системи. Щоб забезпечити стабілізацію і прискорити одужання після травми, рекомендують купити бандаж гомілковостопний. Це необхідно для спортсменів і людей, діяльність яких вимагає серйозних фізичних навантажень. Підтримуючий бандаж забезпечить стабілізацію і захистить від подальшого розвитку патології, а також при незначних травмах дозволить продовжувати тренувальний процес. Детальніше https://ortocomfort.ua/bandazh-korset-golenostop/
Проблеми з голеностопом часто трапляються при надмірній масі тіла - на суглоби доводиться основна вага і навіть легкий вивих може викликати серйозні проблеми. В такому випадку підійде спеціальна еластична пов'язка на голеностоп. Поширені травми, пов'язані з носінням незручного взуття (ходіння на платформі, підборах і ін.). Нервові закінчення зв'язок першими реагують на пошкодження - з'являється різкий біль. Якщо проблемну область і не зафіксувати, може статися повторне травмування, тому вкрай важливо своєчасно купити гомілковостопний бандаж.

Різновиди бандажів гомілковостопних
Для лікування (попередження) травм, захворювань існують пристосування різного ступеня жорсткості.
- Еластичний фіксатор для голеностопа надасть легку підтримку, призначають при хворобах суглобів (артрози, артрити), незначному обмеження рухів, припухлості і дискомфортних відчуттях при ходьбі. Його використовують для фіксації суглоба і захисту його від пошкоджень під час тренувального процесу, в турпоходах, при необхідності долати великі відстані пішки. Такі моделі виконуються з м'яких, повітропроникних матеріалів у вигляді пов'язки або панчохи і можуть використовуватися без призначення лікаря. Правильно підібраний еластичний фіксатор гомілковостопного суглоба щільно прилягає до кісточки і забезпечує необхідний рівень компресії, завдяки цьому відчуття дискомфорту повністю знімається.
- Напівтверді бандаж гомілкостопа із середнім ступенем фіксації, виготовляється з еластичного матеріалу і має жорсткі ребра. Застосовують при помірних болях, сильної пухлини, ревматоїдному артриті, коли перенести вагу на постраждалу кінцівку важко. Напівжорсткий бандаж для гомілковостопного суглоба оснащений фіксують ременями, надає додатковий ефект тейпірованіе. Перед початком носіння необхідна консультація з лікарем.
- Ортез гомілковостопний (жорсткий) сильної фіксації використовується тільки за призначенням лікаря, коли проконсультуєтеся, як носити його правильно. Призначають при тендиніт, гематоми, розтягнення дельтоподібного зв'язки, сильної пухлини, болях, якщо руху повністю обмежені. Його виготовляють з твердих матеріалів, як правило, термопластика. Жорсткий ортез голеностопа попереджає подворачіваніе стопи, завдяки міцній фіксації голеностопа і тисне. Купити ортез на гомілковостопний суглоб лікарі рекомендують після переломів.

Критерії вибору та правила застосування
Якщо лікар виявив вивих, перелом або інше ушкодження то, на підставі типу і серйозності проблеми, він призначає допоміжне пристосування. Фіксатор на голеностоп в Харкові і інших містах можна придбати на сайті мережі «Ортокомфорт». Тут представлені моделі фіксаторів від різних виробників, різного ступеня жорсткості, для лівої і правої ноги. Є вироби, повністю обмежують рухливість і ті, які дозволяють суглобу нормально функціонувати, але попереджають відхилення в бік. Пристосування щільно облягають і захищають суглоб. При необхідності закріплення суглоба із захопленням всієї області гомілки і ступні краще вибрати жорсткій ортез на гомілковостопний суглоб з фіксатором у вигляді спеціальних Стяжи, шнурівки або ременів, який забезпечує повну іммобілізацію стопи. Ортези для стопи забезпечують анатомічне положення, не допускаючи вивихів.
Виріб будуть надавати лікувальний і профілактичний ефект тільки якщо правильно підібрана модель і розмір. Для цього потрібно знати наступні параметри: довжину стопи, обхват щиколотки, гомілки. Розмірні таблиці, з якими зіставляються індивідуальні мірки, у різних виробників мають незначні відмінності.
Для того, щоб виріб служило довго, необхідно правильно підбирати розмір. Модель повинна повністю відповідати мірками. Великий бандаж НЕ буде забезпечувати необхідну фіксацію, а маленький - буде віджимати судини, погіршуючи кровопостачання тканин
Бандажі надягають на голу ногу або шкарпетки (залежить від моделі). Рекомендують кожні 6 год знімати пристосування на 30 хвилин і протирати шкіру антисептиком. Тривалість носіння призначає лікар.

comments powered by HyperComments

Последние