ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН СОНЯЧНОГО ОПАЛЕННЯ «HEXAGON ENERGY»

02.02.2017 06:08

Наша компанія, спектр основних завдань якої зводиться до підвищення енергетичної незалежності та раціоналізації споживання енергії шляхом впровадження на ринок альтернативних джерел енергії.

Чому обирають саме нас?
Досвід (Наші фахівці більше 10 років успішно працюють на ринку альтернативної енергетики)
Найкоротші строки виконання замовлення (Все залежить від складності та регіону робіт)
Працюємо по всій території України (Поставляємо, встановлюємо і допомагаємо в оформленні «зеленого» тарифу)
Гарантія (На роботи та обладнання. Укладаємо безкоштовний договір на гарантійне та сервісне обслуговування).  Детальніше Интернет магазин солнечного отопления
Якість (Тільки якісне обладнання під Вашу індивідуальну систему. Ми зацікавлені в установці якісного і перевіреного часом обладнання за оптимальними цінами. Відсутність гарантійних і сервісних випадків - це відсутність незручностей у Вас і витрат у нас)
Наш інтернет магазин сонячного опалення націлений не тільки на якість продукції, а й на забезпечення її доступності: саме тому наша компанія не витрачає ресурси на дорогу рекламу, тим самим не підвищуючи собівартість продукції. Наші Клієнти - це кращі постачальники відгуків плюсах і мінусах діяльності нашої фірми.

Наша продукція підходить не тільки представникам великих корпорацій, а й приватним особам.

Про продукцію в інтернет-магазині «Hexagon Energy»

Нижче наведено перелік продукції, що поставляється компанією «Hexagon Energy»:

1.Солнечние батареї - це фотоелементи, що формують єдине ціле. Механізм перетворює енергію сонячного світла в електричний струм. Сонячні панелі давно визнані європейськими стандартами якості, а їх доцільність не викликає сумнівів, оскільки Ви тільки будете забезпечені постійним безкоштовним джерелом енергії.

2.Солнечние колектори - це пристрої, що конвертують сонячну енергію в тепло. Існує безліч варіантів конструкції сонячних колекторів, при виборі яких потрібно керуватися періодичністю застосування механізму (сезонне або постійне) та умови, в яких буде встановлено колектор.

3. Вітрогенератори - це обладнання, яке з кінетичної енергії вітрових потоків отримує електрику. Конструкції вітрогенераторів можуть відрізнятися по вихідного матеріалу, кількості лопатей і багато чому іншому, і важливо правильно визначити, використання якого типу конструкції підійде для реалізації вашої мети.

4.Тепловие насоси - це пристрій, що перетворює теплову енергію, існуючу в різних природних джерелах (водойми, грунт і ін), в опалювальну систему споживача.

5.Твердотоплівние котли - це обладнання, яке, будучи задіяним з геліосистемою, дозволяє істотно скоротити витрати палива.

6.Комплектующіе деталі для сонячних і опалювальних систем.

Якщо Вам необхідна допомога у виборі обладнання, найбільш відповідного реалізації вашої кінцевої мети, наша організація буде рада Вам допомогти.

Вам потрібно лише розповісти нам про свої амбіції і очікування, і штат фахівців hexagon energy ефективно переведе мрію в ряд конкретних завдань, здійсненних на практиці.

Також Вам може бути цікавим:

Сонячні батареї

comments powered by HyperComments

Последние