ІЗРАЇЛЬ РОЗШИРЮЄ ПРОГРАМУ РОЗБУДОВИ ПОСЕЛЕНЬ У СХІДНОМУ ЄРУСАЛИМІ

23.01.2017 11:55

Ізраїль у неділю, 22 січня, повідомив про надання дозволів на спорудження 566 помешкань у Східному Єрусалимі, повідомляє агентство Reuters. Їх зводитимуть в трьох ізраїльських поселеннях. З відповідною заявою виступив на одному з радіоканалів Ізраїлю представник місцевої влади Мейр Тургеман, відповідальний за архітектуру та планування в місті.
За його словами, видачу дозволів відтягували до завершення роботи адміністрації Барака Обами, передає агентство AFP. Колишній президент США та його команда різко критикували позицію Ізраїлю щодо програми поселень в населеному палестинцями Східному Єрусалимі та на Західному березі річки Йордан.
На сьогодні понад 200 тисяч єврейських поселенців мешкають у зайнятій Ізраїлем в 1967 році східній частині Єрусалима. Ще близько 430 тисяч єврейських поселенців мешкають на Західному березі річки Йордан.
До своєї інавгурації нинішній президент США Дональд Трамп різко критикував політику адміністрації Обами щодо Ізраїлю. Зокрема й через те, що представник США в Раді Безпеки ООН не наклав вето на резолюцію Радбезу, що засуджувала політику розбудови ізраїльських поселень на палестинських територіях.
 

comments powered by HyperComments

Последние