ПОРОШЕНКО: ПОНОВЛЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ - ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ

22.01.2017 22:52

Президент України Петро Порошенко різко розкритикував ідею відмови від Донбасу. Він наголосив, що відновлення територіальної цілісності України є головним пріоритетом.
 Петро Порошенко
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко різко розкритикував ідеї деяких політиків про можливість відмови від Донбасу. Відповідна заява пролунала в неділю, 22 січня, в Києві під час урочистостей з нагоди Дня соборності України. "У нас є політичні сили, які у ретельно завуальованій формі пропонують нам відмовитися від Донбасу... Хочу адресувати цим політикам питання: панове, а ви збирали ці території, щоб ними розкидатися?", - заявив Порошенко, цитує інформагентство "Інтерфакс-Україна".
Він також зазначив, що такі політичні сили закликають "поводитися з жителями окупованих районів, неначе вони вже не наші українські громадяни". Така стратегія до миру не приведе, наголосив український президент.
Поновлення територіальної цілісності
Водночас Порошенко запевнив, що поновлення територіальної цілісності України є головним пріоритетом. Він також зауважив, що такі питання, як "повернення України на Донбас" та "Донбасу в Україну" разом з деокупацією Криму, мають вирішуватися насамперед політичним та дипломатичним шляхом та за нормами міжнародного права. Порошенко також наголосив на потребі зміцнювати обороноздатність українських Збройних сил. За його словами, задля вирішення питання безпеки щодо врегулювання ситуації на Донбасі зміни до Конституції вноситися не будуть. "До вирішення цих проблем на порядку денному не стоять і не стоятимуть політичні питання, зокрема це стосується і змін до Конституції", - сказав Порошенко.

comments powered by HyperComments

Последние