ЩО СКРИВАЄТЬСЯ ЗА КРЕДИТЕКСПРАС?

22.01.2017 06:19

Колекторське агентство CREDITEXPRESS, засноване в 1999 році провідними фахівцями щодо стягнення заборгованості в Центральній і Східній Європі. На даний момент агентство надає дієву допомогу по поверненню боргів в 12 країнах Європи.

CREDITEXPRESS - одна з перших компаній, яка запропонувала своїм клієнтам повний комплекс послуг, необхідних для побудови ефективної служби стягнення простроченої заборгованості. Будучи представником європейського рівня сервісу, організація швидко завоювала довіру кредиторів. Клієнтами компанії є відомі вітчизняні банки і мікрофінансові організації.

Керівник відділу стягнення CREDITEXPRESS:

«Чесність перед клієнтами. Відповідальність за результат. Професіоналізм. Актуальність переданих знань. Ось запорука успіху CREDITEXPRESS. Щоб стати експертним центром No1 на ринку стягнення, виконана величезна робота.

В нашій команді працюють і розвиваються тільки те співробітники, які виправдали нашу довіру і відповідають високим професійним і особистим внутрішнім вимогам компанії і наших клієнтів.

Незмінним залишається висока якість послуг, що надаються, а також максимальну увагу в процесі стягнення простроченої заборгованості. Цивілізований ринок стягнення бути не може розвиватися, якщо співробітники відділів стягнення не володіють відповідною професійною підготовкою.

Все це дозволяє нам вище% стягнення заборгованості »

Основні переваги компанії - це:

дотримання від державних законів
дотримання прав боржників
застосування тільки етичних заходів щодо стягнення заборгованостей
дотримання репутації партнера
дотримання «банківської таємниці»
швидка і ефективна робота
активне використання в роботі телекомунікаційних способів контактування з клієнтами (дзвінки, смс-розсилка та інше), без походів по адресам
Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про діяльність агентства, ви можете відвідати офіційний сайт компанії. Офіційний сайт колекторських агентства CREDITEXPRESS знаходиться за адресою - Кредитэкспресс особистий кабінет компанії можна знайти там же. Особистий кабінет - це online сервіс, що дозволяє Отримати доступ до інформації про стан заборгованості. За допомогою Особистого кабінету боржник може здійснювати оплату послуг і перевіряти стан боргу прямо на робочому місці.

В особистому кабінеті CREDITEXPRESS ви зможете:

подивитися розмір свого боргу
деталі кредитного договору
найменування кредитора, якому ви задолжали
погасить заборгованість та інше
Для того щоб Зареєструватися в особистому кабінеті компанії CREDITEXPRESS, спочатку потрібно ввести свій Реєстраційний номер в базі даних CREDITEXPRESS і пароль, які зазвичай вказуються в письмовому повідомленні про наявність заборгованості, що висилається на адресу позичальника.

Таким чином, НЕ будучи клієнтом або боржником CREDITEXPRESS, ви не можете зареєструвати особистий кабінет і потрапити в нього.

Виходячи з інформації, яка була вказана на офіційному сайті компанії, CREDITEXPRESS надає наступний спектр послуг:

стягнення заборгованості на ранній стадії через прямий контакт з боржниками, регулярні повідомлення і нагадування: поштова розсилка листів, SMS, e-mail, факс з вимогою про погашення заборгованостей, телефонні дзвінки операторів Call-центру.
повна процедура стягнення заборгованостей на пізній стадії більш інтенсивними методами: дистанційної та психологічний вплив, особистий контакт з боржниками, виїзду до останніх.
юридичний супровід стягнення боргу - сукупність процедур по стягненню заборгованості в судово порядку: подача позову і Закінчуючи виконавчими виробництвом. Взаємодія з правоохранітельними органами у випадках виявлення фактів шахрайства.

comments powered by HyperComments

Последние