ОСОБЛИВІСТЬ CREDITEXPRESS СЕРЕД ІНШИХ

20.01.2017 07:05

На Кіпрі немає Судових приставів. Виконанням судових рішень - займається поліція. Поліція буде шукати і заарештовувати банківські рахунки, квартири, вілли і автомобілі. Детальніше ""

Цікава особливість Індії, в тому, що англійці, йдучи з Індії, залишили індусам свою Англійське Законодавство, яке їм дуже сподобалося. Наприклад, ще зараз використовують Кримінальний Кодекс 1860 року створення такого. Тобто в 2010 році, можна було святкувати 150-річчя Кримінального Кодексу Індії. Повернення боргів здійснюють за допомогою «підгону» поточного законодавства до прийнятих і діючих законів у Великобританії. Детальніше дивіться Кредитэкспресс

У Китаї, є дуже швидкий спосіб вирішення боргових проблем. Це неофіційне звернення до Податкової поліцію Китаю. Податкова Китаю, працює швидко, просто і дуже ефективно, але їх комісія мінімум 30%. Тут є небезпека, що боржник може «змовиться» з ними або намагатиметься залучити могутню «Ань Чуань Бу» (Міністерство безпеки Китаю).

Ще одна особливість китайського законодавства - борговий спір вирішується швидко, якщо вдасться довести, що фінансові вкладення ( «кредити») були інвестиціями в китайську економіку. За порушення прав інвестора, в китайському кримінальному Кодексі є стаття, аж до вищої міри покарання - смертна кара.

Кредітекспресс - це провідна європейська компанія з розгалуженою міжнародною мережею, яка охоплює близько 15 відділень і понад 1000 співробітників. Група працює в 12 європейських країнах. КредітЕкспресс виграє завдяки своїй сильній європейській позиції, значного міжнародного присутності і широкої клієнтської бази.

Стратегічне присутність КредітЕкспресс в Європі дозволяє групі досягати одних з найвищих ринкових показників в регіоні.

У нашій країні, за різними оцінками, працює від 15 до 50 агентств по врегулюванню заборгованості. Наприклад, в США колекторських компаній нараховують більше 8 000, а в Польщі - близько 700. Значний розкид даних в Україні пояснюється тим, що частина з колекторів працює на нелегальній або напівлегальної основі. Цим бізнесом намагаються займатися юридичні фірми, охоронні структури

comments powered by HyperComments

Последние