СОЗДАНИЕ САЙТОВ КИЕВ

19.01.2017 09:33

Це потрібно врахувати при розробці сайту:

швидкість роботи (80% відвідувачів йдуть з сайту, якщо сторінки вантажаться довше 3-х хвилин);
юзабіліті (якщо людині сайт незрозумілий, то будь на ньому дизайн хоч за мільйон і сотні відвідувачів в день - продажів ви не отримаєте);
функціональність (кожен функціональний модуль вирішує конкретну задачу, і якість його роботи відбивається на загальній ефективності сайту);
адаптація під пошукові системи (на сайті повинна бути реалізована можливість подальшої його оптимізації та просування в пошукових системах);
адміністрування (сайт повинен бути зручним для використання адміністративної частини).
Розробка сайтів - ціни

Сайт візитка

Ціна: від 7000 грн

Даний варіант передбачає створення простого сайту (4-7 сторінок) для презентації компанії. Термін розробки - від 7 днів.
Інтернет магазин

Ціна: від 17000 грн

Сайт-магазин для ведення електронної комерції, зручна система управління, продуманий функціонал. Терміни розробки - від 15 днів.
Корпоративний сайт

Ціна: від 16000 грн

Повноцінний сайт для ведення бізнесу в інтернеті. Весь необхідний функціонал, оптимальне рішення для серйозної компанії. Термін розробки - від 15 днів.
продає сторінка

Ціна: від 5500 грн

Односторінковий сайт, спрямований на продаж одного товару / послуги. Високий показник продажів. Терміни - від 5 днів.
Складний web-проект

Ціна: від 55000 грн

Портали, інтернет сервіси - нестандартні сайти, що вимагають програмування індивідуальних модулів. Терміни розробки - від 45 днів.
Класифікація сайтів на різновиди і категорії досить умовна, адже кожен проект вимагає індивідуального підходу і унікального рішення. Детальніше звертайся за  посиланням создание сайтов киев
Всіх цікавить питання, в яку суму обійдеться замовлення сайту в Києві і з яких чинників складається ця вартість. На загальний результат впливає складність проекту, його структура, функціональність і оформлення. Ще один фактор - кількість інформації, яку необхідно розмістити. Окрема стаття витрат - технічне забезпечення, куди відноситься придбання доменного імені, місце на сервері і інші витрати. Після завершення процесу розробки необхідна грамотна розкрутка і просування сайту, від яких залежить його ефективність.

Етапи створення сайту

Розробка сайту в Києві - трудомісткий і тривалий процес, що вимагає комплексного підходу.
Деякі студії завищують вартість, користуючись новими словами і модними тенденціями. Вони спеціально ускладнюють і збільшують перелік етапів, акцентуючи увагу навіть на незначних діях. Щоб уникнути обману, необхідно представляти реальний принцип роботи.

Ми створюємо сайт за такою схемою:

1) Постановка цілей і завдань. Складання технічного завдання.
Збір вимог, побажань, формування завдань і складання технічного завдання (ТЗ). Це робиться до підписання договору. Потрібно визначити для кого створюється сайт, хто ваша цільова аудиторія, яке цільове дію ви хочете отримати від користувача - дзвінок, замовлення, заповнення форми зворотного зв'язку і т. Д.
Технічне завдання є базовий документ, де описані всі вимоги, прописана структура, розділи і типові сторінки, обумовлено інформаційне наповнення, вказані необхідні адміністративні особливості. Основне завдання замовника - уважне ознайомлення з матеріалами, внесення правок і зауважень, вказівка всіх нюансів і дрібниць, щоб уникнути непорозумінь і спірних моментів.
Технічне завдання підписується обома сторонами. Саме на його основі працюють наші фахівці, а замовник звіряє з ним готовий продукт.

2) Складання макетів сторінок сайту.

Проектування структури сайту. З огляду на ваші вимоги і побажання, а також поставлені завдання ми проводимо аналіз сайтів конкурентів. На підставі цих даних ми конструюємо структуру сайту. Вимальовується схематичний макет сайту і узгоджується з замовником.
Призначення етапу проектування - створення такої структури сайту, яка згодом ефективно впорається з вирішенням поставлених завдань. Проект повинен бути максимально практичним, зручним і індивідуальним. Для цього спершу проводиться ретельний аналіз діяльності замовника, бізнес-процесів, здійснюється сегментація і вивчення запитів цільової аудиторії.
Необхідно також об'єктивно оцінити загальну ситуацію на ринку, рівень конкуренції і діяльність конкурентів, особливості функціонування сайтів зі схожою структурою і призначенням. На основі цієї інформації можна уникнути поширених помилок і почерпнути нові актуальні ідеї. За підсумками комплексного аналізу технічне завдання доповнюється новими подробицями. Тільки після цього створюються схематичні макети сайту, визначаються необхідні блоки і їх розташування. Від якості цього етапу залежить ефективність усіх подальших робіт.

3) Створення дизайну.

Зовнішній вигляд сайту. Залежно від обраного вами варіанту ми комбінуємо зовнішній вигляд сайту на базі шаблонів або розробляємо дизайн.

comments powered by HyperComments

Последние