НІК ЛІЧИЛЬНИКИ.

13.01.2017 11:07

Сьогодні компанія «НІК», яка займається виготовленням високоякісних лічильників НІК - одна з лідируючих компаній, яка поставляє електролічильники в усі міста України, а також країни СНД. Лічильники Нік, які відрізняються високою якістю, з успіхом проводяться вже більше 14 років.

Лічильники Нік користуються незгасаючої популярністю і встановлюються для ведення обліку електроенергії. Заміські будинки, дачі, міські квартири, офіси, торговельні ларьки, різні підприємства - це неповний список тих об'єктів, де вже використовуються Нік лічильники. Детальніше дивіться счетчик электроэнергии

На нашому сайті ви можете купити як однофазні, так і трифазні лічильники Нік.

Однофазні лічильники краще встановлювати в звичайних житлових квартирах і заміських будинках. Вони призначені для однофазних мереж, звідси випливає й назва.

Трифазні Нік лічильники навпаки, служать для трифазних мереж електроенергії, тобто для мереж, які мають велике напруження. Тому трифазний Нік лічильник можна купити і встановити в заміському будинку, або ж квартирі, де знаходиться багато побутових приладів і різної техніки.

Коли ви вибираєте лічильник в кожному конкретному випадку, слід враховувати всі його характеристики і особливості, щоб замовити той лічильник, який потрібно. Тому уважно читайте характеристики всіх лічильників. Ми знаходимося в Києві.

На нашому сайті ви знайдете три різні моделі лічильників НІК. Ви можете легко вибрати будь-який електролічильник Нік, ел лічильник - однофазний або ж трифазний. У нас представлені три найбільш популярні Нік лічильники:

НІК 2301 (трифазний лічильник).
НІК 2303 (трифазний лічильник).
НІК 2102 (однофазний лічильник).
Однофазний Нік лічильник моделі 2102 служить для обліку електрики в однофазних двопровідних колах змінного струму. Нормально працює в широкому температурному режимі від - 40 до +55 градусів, з додатковою перевагою захисту від розкрадання електроенергії, економним споживанням електроенергії і сучасним корпусом.

Трифазні лічильники «НІК» вимірюють активну електроенергію в трифазних двопровідних колах змінного струму. Дані моделі можна застосовувати в АСКОЕ. Вони також мають широкий температурний діапазон, в якому можуть нормально працювати. Крім цього лічильники зручно монтуються. Конструкція корпусу у цих моделей відповідає міжнародним стандартам.

comments powered by HyperComments

Последние