ДИТЯЧІ ІГРОВІ МАЙДАНЧИКИ - МРІЯ ТВОЄЇ ДИТИНИ

13.01.2017 10:03


Зробити свято малюкові - досить легко. Потрібно дати йому більше можливостей для гри і творчості. Допоможе в цьому сучасний дитячий містечко, встановлене у дворі будинку або на ігровому майданчику. Детальніе дивіться тут 

Дитячі ігрові майданчики - мрія всіх діток. Тут невгамовна дитяча енергія буде використана в повному обсязі. А що краще для організму, що росте, ніж фізичні навантаження, що виконуються в ході гри?

Компанія «КІНДЕРБУМ» з 2010 року успішно обладнає спортивні та дитячі майданчики Київ різного рівня складності. Абсолютно всі елементи виробів створені в суворій відповідності з діючими технологічними нормами з екологічно безпечних матеріалів.

Які складові можуть включати дитячі майданчики?

Ігровий комплекс може складатися з таких елементів:

Горки.
Каруселі.
Гойдалки.
Вуличні шведські стінки.
Пісочниці.
Грибки.
Будиночки.
Гойдалки на пружинах і ін.
Всі сучасні дитячі майданчики купити в ТОВ «КІНДЕРБУМ» які можна за привабливою вартістю, виконуються в яскравих барвистих кольорах, при цьому обробка виконується виключно безпечними барвниками. У каталозі компанії можна детально розглянути всі типи виробів. Існує можливість замовлення майданчика за індивідуальним ескізом, де будуть залишені тільки необхідні атракціони.

«КІНДЕРБУМ» виробляє якісні дитячі майданчики в Києві
Мета нашої роботи - радувати і розвивати маленьких клієнтів. При організації майданчиків створюються максимальні можливості для розвитку образного мислення, дрібної моторики, як слідства - координації й мови. Але найголовніше: кожна дитяча площадка від «КІНДЕРБУМ» безпечна для дітей.

Вуличні майданчики для дітей обов'язково обладнані гірками, гойдалками, спортивними тренажерами, каруселями. У разі раптового дощу або спекотного сонця дітки можуть сховатися в будиночку, або ж під широкими полями грибка.

Горки створюються у вигляді силуетів тварин, мультяшних героїв. В залежності від уподобань майданчик може бути організована в єдиному стилі.

Дитячі майданчики - відпочинок для дорослих
Так, це не помилка! Для тат-мам-бабусь зона відпочинку на дитячому майданчику - прекрасне місце перевести дух і відволіктися від вічної суєти. Дорослі можуть провести час за захоплюючим спілкуванням, обговорити проблеми виховання дітей, поділитися позитивним досвідом. Інші викроюють час, щоб почитати улюблену книгу, газету, журнал. Хтось же воліє подрімати в тіні на лавочці.

Ігрові дитячі майданчики принесуть багато радості, позитивних емоцій і користі малюкам, урізноманітнюють дозвілля і посприяють активної комунікації.

comments powered by HyperComments

Последние