У НІМЕЧЧИНІ ВИКРИЛИ МЕРЕЖУ ВЕРБУВАЛЬНИКІВ БОЙОВИКІВ ДЛЯ ІДІЛ

19.11.2016 15:44

Загалом було обшукано 190 об‘єктів.

Міністерство внутрішніх справ пояснило це діяльністю радикальної організації, яку звинувачують у вербуванні 140 бойовиків для “Ісламської держави”. Підозрюють, що організація радикалізувала молодих людей, аби відправити їх до Іраку та Сирії.

Очільник МВС повідомив, що влада заборонила діяльність цієї організації, яка називала себе “Справжня релігія”, хоча даних про те, що угруповання саме готувало теракти, нараз немає. Заборону мотивують розпаленням ворожнечі та порушенням конституції.

“Сьогоднішньою забороною ми даємо чіткий сигнал: у нашому суспільстві немає місця радикалізованим екстремістам, які хочуть вдаватися до насильства. Крім того, ми проводимо чітку лінію розмежування між ними, та мирним ісламом у Німеччині, який ми прагнемо захистити,” – наголосив міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр.

Організація “Справжня релігія” наразі жодної заяви не зробила. Організація, серед іншого, роздавала Корани на вулицях німецьких міст. Повідомляється, що було роздано сотні тисяч примірників.

Припинення діяльності організації викликало запеклі дискусії, адже роздача Коранів не порушує закон, а заборону можна трактувати як утиски проти ісламу.

Жодного підозрювано поки що не заарештовано.

comments powered by HyperComments

Последние