ПОДАННЯ НА НОВИНСЬКОГО БУДЕ РОЗГЛЯНУТЕ РЕГЛАМЕНТНИМ КОМІТЕТОМ 16 ЛИСТОПАДА

18.11.2016 09:18

Регламентний комітет Верховної Ради розгляне подання Генпрокуратури на зняття недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності депутата від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського 16 листопада.
Подання на Новинського буде розглянуте регламентним комітетом 16 листопада
Вадим Новинський. Фото: uainfo.org
"В середу о 15:00 буде засідання. Новинський буде першим питанням у порядку", – сказали в секретаріаті комітету виданню "Українські новини".
Раніше голова Ради Андрій Парубій доручив регламентному комітету розглянути це подання.
Зазначимо, Генпрокуратура звинувачує нардепа від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського за трьома статтями.
8 листопада Новинський повернувся в Україну.
Нагадаємо, що Генеральна прокуратура просить Верховну Раду про скасування недоторканності Новинського. Нардеп є одним із підозрюваних у незаконному тиску на Українську православну церкву з метою усунення з посади покійного митрополита Володимира. Зокрема, йому закидають позбавлення волі особистого помічника Володимира - Олександра Драбинка (ч. 2 ст. 146 та ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу).
У документі, який оприлюднив генпрокурор Юрій Луценко, сказано, що в період з вересня по грудень 2013 року Новинський, маючи статус народного депутата, був співучасником при здійсненні "злочину проти волі, честі та гідності особи, а також у сфері службової діяльності".

comments powered by HyperComments

Последние