МЕРУ БУЧІ ВИСУНУЛИ НОВЕ ЗВИНУВАЧЕННЯ

15.11.2016 09:16

В суд внесено клопотання про відсторонення Олексюка з посади і застосування щодо нього запобіжного заходу, - повідомляється на сайті Генпрокуратури.
Прокуратуру задовольняє наявний на сьогодні запобіжний захід у вигляді домашнього арешту стосовно мера Бучі, "якщо він буде співпрацювати зі слідством".
"Якщо ж він буде протидіяти, буде тиснути на свідків, підбурювати людей, то ми це будемо розцінювати як надання перешкод слідству, і, відповідно, будемо ініціювати зміну запобіжного заходу на утримання під вартою", - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, що 21 липня Генеральна прокуратура України провела обшуки у міського голови міста Буча Київської області Анатолія Федорука. Згодом, в ході обшуку, було знайдено задокументовані докази земельних махінацій.
11 жовтня в Генеральній прокуратурі заявили, що повідомили про підозру міському голові Бучі Київської області, а також секретарю міськради.
За словами генпрокурора Луценка, міський голова Бучі Анатолій Федорук та мер Ірпеня Володимир Карплюк протягом шести років незаконно відводили у власність земельні ділянки своєму оточенню.

comments powered by HyperComments

Последние