РОСІЯ ДОСІ НЕ ПЕРЕДАЛА ДАНІ З РАДАРІВ ПО АВІАКАТАСТРОФІ MH17 – СЛІДСТВО

25.10.2016 10:45

Зображення мали бути передані через посольство Нідерландів у Москві.
Росія досі не передала нові дані з радарів у справі про знищення Boeing-777 рейсу МН17 слідчим Міжнародної групи. Про це розповів представник міжнародної слідчої групи, що займається розслідуванням катастрофи літака рейсу МН17, в коментарі суспільному мовнику NOS.

«Зображення мали бути передані у Нідерланди через посольство Нідерландів у Москві, але поки нічого не надходило», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 28 вересня міжнародна слідча група, до якої входять представники 5 країн – Нідердандів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України, оприлюдила доповідь щодо катастрофи малайзійського «Боїнга» рейсу MH17.

Читайте також: Повний текст звіту щодо розслідування катастрофи МН17
Відповідно до результатів розслідування, «Боїнг» було збито ракетою з «Бука», який доставили з Росії. Також слідчі встановили запуск був здійснений з контрольованої російськими бойовиками території.

Напередодні доповіді у Росії спростували свою ж версію катастрофи рейсу МН17, визнавши, що в районі катастрофи MH17 не спостерігалося ніяких сторонніх об'єктів, які могли стати причиною руйнування лайнера.

comments powered by HyperComments

Последние