В ОБСЄ НАЗВАЛИ УМОВИ, ЗА ЯКИХ МОЖУТЬ МОНІТОРИТИ РОЗВЕДЕННЯ ВІЙСЬК

15.10.2016 08:56

У СММ ОБСЄ заявляють, що можуть спостерігати за відведенням військ лише за умови безпеки та надання їм безумовного доступу до ділянок розведення.
Про це йдеться у коментарі ОБСЄ у відповідь на заяви про те, що СММ ОБСЄ повинна цілодобово бути присутньою на спостережних пунктах на ділянках розведення сил та засобів.
В СММ наголосили, що проводять цілодобовий моніторинг і спостереження на всій території Донбасу шляхом використання різних технічних засобів, зокрема стаціонарних камер, безпілотних літальних апаратів (БПЛА) та інших засобів повітряного спостереження.
"СММ наразі не проводить мобільне наземне патрулювання у нічний час, зважаючи на недостатню видимість і з міркувань безпеки", - сказано в повідомленні.
"СММ може ефективно підтримувати процес розведення сил та засобів шляхом верифікації тільки за умови безпечного, надійного і безумовного доступу Місії до ділянок розведення, у якому їй часто відмовляють", - наголосили в заяві.
"СММ ОБСЄ сповнена рішучості здійснювати патрулювання, моніторинг і верифікацію розведення сил та засобів на узгоджених ділянках в районах населених пунктів Станиця Луганська, Золоте і Богданівка-Петрівське", - додали в ОБСЄ.
Раніше представник гуманітарної підгрупи Ірина  Геращенко повідомила, що поки ОБСЄ епізодично приїжджають на місце відведення військ.

comments powered by HyperComments

Последние