КИЇВОБЛРАДА БУДЕ РЕКОМЕНДУВАТИ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ КОДА КОСТЯНТИНА БОНДАРЄВА

20.09.2016 11:25

Київоблрада буде рекомендувати на посаду голови голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Костянтина Бондарєва. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Більшістю голосів обласні депутати підтримали кандидатуру фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" - Костянтина Бондарєва", - сказано в повідомленні.

Новини за темою: Справа Мельничука може розвалитися в суді через порушення підслідності, - НАБУ
"Ми стоїмо на порозі бюджетотворчого процесу. І не можемо дозволити, щоб за результатами конкурсу в жовтні в свій кабінет зайшов чоловік, який два-три місяці буде знайомитися з кількістю районів і міст обласного значення. Тому очолити КОДА має виключно людей з цього середовища, яка працює і чітко розуміє проблематику регіону", - прокоментувала подію голова обласної ради Ганна Старикова.

Відзначається, що відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування", а саме п. 31 ч. 1 ст. 43, до повноважень районних і обласних рад належить внесення до Кабінету Міністрів України пропозицій щодо голови відповідної місцевої державної адміністрації. Скориставшись своїм правом, Київська обласна рада рекомендуватиме на посаду голови КОДА Костянтина Бондарєва.

Нагадаємо, що 9 вересня правоохоронці затримали заступника голови Київської облдержадміністрації Любка. Глава МВС Арсен Аваков заявив, що він через посередника - начальника управління Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА Пуденка Юрія вимагав та отримав хабар у розмірі 200 тис. грн. Любко заперечує звинувачення і попросив припинити його повноваження на час службової перевірки.

Новини за темою: Порошенко звільнив голову Київської ОДА Мельничука
Пізніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що слідство вивчає роль глави Київської ОДА Максима Мельничука в історії з хабарем, за підозрою в якій був затриманий його заступник Ігор Любко. Луценко також повідомив, що "кілька днів тому Мельничук терміново подав у відставку". Його дружина заявила, що не знає, де знаходиться чоловік і в 4 ранку написала відповідну заяву про зникнення в поліцію.

Пізніше стало відомо, що Мельничук нібито 9-11 вересня перебував на відпочинку з сім'єю. Генеральна прокуратура України має намір допитати Мельничука у справі про отримання його заступником неправомірної вигоди.

comments powered by HyperComments

Последние